Kuula lugu: Dünastia feat. Helen Adamson üllatab intiimse ballaadiga!

Kuula lugu: Dünastia feat. Helen Adamson üllatab intiimse ballaadiga!

Autoritetiim Dünastia, mille taga töötavad helilooja Rick Rask ja Liis Lass, on valmis saanud uue singliga ning seekord teeb bändiga kaasa andekas lauljanna Helen Adamson. Varasemalt on nende loomingust ilmunud ka laulud: “Maagiline Päev”, “Üksteiseta”, “Vabadus Valatud Verest”, “Tunnete Allee” jne. “Dünastia” on keskendunud huvitava ja kvaliteetse eestikeelse muusika loomisele, kaasates pea igal korral erinevaid Eesti esitajaid. 

Autoritetiim “Dünastia”, mille taga töötavad helilooja Rick Rask ja Liis Lass, on valmis saanud uue singliga ning seekord teeb bändiga kaasa andekas lauljanna Helen Adamson. Varasemalt on nende loomingust ilmunud ka laulud: “Maagiline Päev”, “Üksteiseta”, “Vabadus Valatud Verest”, “Tunnete Allee” jne. “Dünastia” on keskendunud huvitava ja kvaliteetse eestikeelse muusika loomisele, kaasates pea igal korral erinevaid Eesti esitajaid. 

Dünastia featuring Helen Adamson “Naisena” on sensuaalne ja õrn lugu sellest, kuidas naise hinge puudutada. Taolisi intiimseid lugusid ei ilmu Eesti muusikataevasse just tihti ning Dünastia on võtnud enda südameasjaks just need tühimikud täita. Seekord töötasime koos Helen Adamsoniga, kuid järgmisel singlil teeb kaasa juba mõni teine tuntud Eesti laulja,” kommenteeris Buduaarile loo sündi ja ideed Dünastia liige ja autor Rick Rask

“Helen tõestas oma eelmise ülinaiseliku ja armsa singliga “Kas tead”, et tahame oma järgmise loo jaoks kaasata just teda. Kahetsema me ei pidanud, tulemus sai väga armas, kuid eks kuulajad hindavad ise,” kommenteeris loo esitaja valikut Dünastia liige ja loo sõnade autor Liis Lass.

Loo esitajal Helenil jagus värske singli kohta samuti vaid häid sõnu: “”Naisena” hakkas mulle meeldima koheselt. Elasin loosse väga sisse ning seetõttu tundsin lugu lauldes, nagu oleksin sõnad ise kirjutanud. Panin loosse oma hinge ning loodan, et suudan ka teistele oma tundeid edasi anda.”  

Dünastia feat. Helen Adamson on bändi teine singel. Esimene singel kandis pealkirja “Veidi Oota Veel”.

 

Karin Karu

Kuula ka Heleni lugu!

 

Sarnased artiklid