Kuula lugu! Helen Adamson avaldas uue singli “Sinuga koos”

Kuula lugu! Helen Adamson avaldas uue singli “Sinuga koos”

Võrust pärit kaunis 25aastane lauljatar Helen Adamson, kelle esimene singel “Kas tead” leidis tee paljude Eestlaste südametesse ning andekas muusik Ardi Kaljuvee said valmis uue singli “Sinuga koos”. Loo produtsendiks on Timo Vendt, kellega nii Helen kui ka Ardi varem koostööd teinud. Eelnevast koostööst on neil ilmunud singel “Me maailm on leekides”, mida paari päevaga vaadati Youtube’is üle 60 000 korra.

 

Võrust pärit kaunis 25aastane lauljatar Helen Adamson, kelle esimene singel “Kas tead” leidis tee paljude Eestlaste südametesse ning andekas muusik Ardi Kaljuvee said valmis uue singli “Sinuga koos”. Loo produtsendiks on Timo Vendt, kellega nii Helen kui ka Ardi varem koostööd teinud. Eelnevast koostööst on neil ilmunud singel “Me maailm on leekides”, mida paari päevaga vaadati Youtube’is üle 60 000 korra.

Ardi, kes on iseõppinud klaverimängija, otsustas end hiljuti professionaali käe all täiendada. “Tahan saada rohkem aimu teooriast ning arendada oma oskusi veelgi,” ütleb Ardi, kes paar nädalat tagasi alustas klaveriõpinguid kontsertmeistri Riivo Jõgi juures.

Kuidas valmis Heleni ning Ardi värske singel “Sinuga Koos” ja millest see räägib?

Kõikide lugude puhul, mis valmivad Heleni ja Ardi koostöös, on viisi autoriks Ardi ning sõnad kirjutab Helen. Lõpptulemus on mõlema autori koostöö ja ühine panus. 

Loo meloodia valmis Ardi sõnul juba eelmise aasta juunis, mil Ardi kolis Võrumaa metsade vahele suvitama. “Loo viis tekkis inspireerituna elutempo muutusest, vaikusest ning mõnusast enesetundest. Kui tavaliselt kasutan kodusest stuudiost eemal olles lühikeste viisikatkete või teemade salvestamiseks telefoni diktofoni, siis “Sinuga koos” puhul seda tarvis ei olnud. Aeg ja koht olid õiged… .”

Kohe kui Ardi oli Helenile viisi saatnud, tekkis kaunil lauljataril kindel visioon loo lõpptulemuse osas. “Järelandmisi ma polnud nõus tegema ja õnneks oli Ardi minu nägemusega nõus. Tegin oma ettepanekud, mida viisis muuta ning sain edasi minna sõnade kirjutamisega. Seda lugu kirjutades kujutasin ette õndsat vaikust, kus kaks inimest saavad koos olla ilma, et neid segaks ükski mure või argimõte. On lihtsalt vaikus, õnn ja tähine taevas. Sooviksingi looga edasi anda mõtet, et väärtustataks rohkem inimsuhteid. Ei tohiks ära unustada kui olulised on lähedased ja kallid inimesed. Kui lähedastes suhetes on kõik hästi kiputakse ikka tähelepanu pöörama ja end häirida laskma tühistest argimuredest,” kirjeldab Helen laulusõnade sünnilugu.

“Kui andsime loo produtsendile Timole oma mõtted ja soovid seoses fonogrammiga edasi, tabas Timo koheselt naelapea pihta ning loo põhi sai parem, kui ma oskasin ette kujutada. Tänu sellele olen ka lõpptulemusega väga rahul,” sõnas Helen.

Kuula allpool ka Youtube´i videot ja avalda arvamust!