Kuula lugu! Helen Adamsoni uus singel “Me maailm on leekides”

29 kommentaari
Kuula lugu! Helen Adamsoni uus singel “Me maailm on leekides”

Helen Adamsoni uus singel sündis koostöös Ardo Kaljuvee vennaga. Lauljatar Helen Adamson, kes valiti hiljaaegu ka Martini tüdrukute finaali, on valmis saanud uue looga, mille viisi autoriks on tuntud fotograafi Ardo Kaljuvee vend.  „“Me maailm on leekides“ viis valmis tegelikult juba aasta tagasi kevadel,“ räägib loo autor Ardi Kaljuvee. „Inspiratsiooni sain perest ja sõpradest ning koostöö Heleni ja Timo Vendtiga oli suurepärane. Helen on väga soe ja siiras ning see kandub edasi ka loos,“ seletab Kaljuvee ja loodab, et koostöö jätkub ning kauneid lugusid tuleb veelgi.   

Helen Adamsoni uus singel sündis koostöös Ardo Kaljuvee vennaga. Lauljatar Helen Adamson, kes valiti hiljaaegu ka Martini tüdrukute finaali, on valmis saanud uue looga, mille viisi autoriks on tuntud fotograafi Ardo Kaljuvee vend. 

„“Me maailm on leekides“ viis valmis tegelikult juba aasta tagasi kevadel,“ räägib loo autor Ardi Kaljuvee. „Inspiratsiooni sain perest ja sõpradest ning koostöö Heleni ja Timo Vendtiga oli suurepärane. Helen on väga soe ja siiras ning see kandub edasi ka loos,“ seletab Kaljuvee ja loodab, et koostöö jätkub ning kauneid lugusid tuleb veelgi. 

Uue loo puhul on tegemist kauni ballaadiga, mille sõnade autoriks on Helen ise. „Mulle kangastub selle looga sume suveõhtu lõkke ees või kallimaga võrkkiiges vedeledes,“ räägib Helen sõnade tagamaid. 

Koostöö Ardiga sai alguse üsna tavapäratul moel, nagu välismaal. „Ardi võttis minuga YouTube’i vahendusel ühendust ja saatis mulle ühe harmoonia, mis mulle meeldis. Sealt edasi läks umbes aasta, enne kui lugu päris valmis sai.“

Loo sõnad lasti esiti kirjutada ühel tuntud laulukirjutajal, kuid kuna Helen ei suutnud nendesse sõnadesse sisse minna, otsustas ta uued sõnad teha ja neid on tal palju mugavam laulda. „Lugu on mulle südamelähedane ning usun, et romantikute hinge peaks see kindlasti pugema,“ räägib Helen ja lisab, et lugu on produtseeritud Sonicmedias Timo Vendti poolt, kellega koostöös on varem Helenil ilmunud singel „Kui armastus alguse saab“.

Kuula allpool ka uut singlit!
Karin Karu