Kuula lugu: Helen Randmäe hakkas taas laulma

Kuula lugu: Helen Randmäe hakkas taas laulma

Eksmiss, modell ja kunagise menubändi Nexus laulja Helen Randmäe, kes aasta alguses emaks sai, on hakkama saanud “uue beebiga”. Nimelt valmis Helenil esimene päris oma singel “Hinge sees”.

Eksmiss, modell ja kunagise menu-bändi Nexus laulja Helen Randmäe, kes aasta alguses emaks sai, on hakkama saanud “uue beebiga”. Nimelt valmis Helenil esimene päris oma singel “Hinge sees”.

“Mõte ja idee olid küpsenud juba ammust aega, lihtsalt väga raske oli jõuda esimese teostuseni,” räägib  Helen sellest, miks esimese loo valmimine nii kaua aega võttis. 

Kaunitar räägib Buduaarile, et tema esimene lugu “Hinge sees” sündis armastusest ja kingituseks oma kallimale ja lapse isale Reigo Randmetsale. “Tegin selle loo oma elukaaslasele sünnipäevaks. Sellega ka esialgsed plaanid piirdusid. Kuna aga lugu sai sõprusringkonnast väga palju positiivset tagasisidet ja ühtlasi innustati ka tutvustamist laiemale avalikkusele, siis sai see linti võetud,” ütleb Helen. 

Loo valmimise juures aitas Helenit hea sõber Karl Kanter, kes lõi Heleni antud teksti ja viisi ümber muusika. “Karl Kanteri nimi võis inimestele kõrva jääda kevadel toimunud Eesti Laulu konkursil, kus tema laulu “Veel on aega” esitas Marilin Jurman. Ja paar nädalat tagasi ilmus tal ka plaat koostöös ansambliga Mantra Gora,” räägib Helen innukalt Karli töödest.

Helen ütleb, et esimese looga välja tulemine oligi kõige raskem ning kui see soojalt vastu võetakse, siis võib sellele peagi ka järge oodata. “Nüüd on mul esimese looga algust tehtud ja siit on lihtsam edasi minna. Lootust on, et tuleb ikka veel.”

 

Marge Rahu

Kuula Heleni lugu: