Kuula lugu! Rolf Junior üllitas singli

27 kommentaari
Kuula lugu! Rolf Junior üllitas singli

„Lugu räägib, nagu enamus lood siin ilmas, kahe inimese vahelisest suhtest. Sedapuhku on laul “Purunenud killud” andestamisest ja et kas seda tehes, oleks kõik jälle hästi, veel parem või hoopis halvasti.,” võtab Rolf „Junior” Roosalu kokku oma uue singli tutvustuse.

„Lugu räägib, nagu enamus lood siin ilmas, kahe inimese vahelisest suhtest. Sedapuhku on laul “Purunenud killud” andestamisest ja et kas seda tehes oleks kõik jälle hästi, veel parem või hoopis halvasti,” võtab Rolf „Junior” Roosalu kokku oma uue singli tutvustuse.

Rolfi sõnul on terve lugu justkui üks suur küsimärk, aga samas tuleb teha mingeid otsuseid, sest nagu laulusõnadki ütlevad: „Õnn on su enda käes”.

Hõbehäälse laulja sõnul valmis lugu suhteliselt kiiresti ja ladusalt. „Lõpliku lihvi andmine stuudios võttis vast kõige rohkem aega. Viis tuli kiirelt ja ka sõnad Liisi Lassi poolt said kirja üsna kärmelt,” tõdeb mees.

Küsimuse peale, kus kohast talletab Rolf oma lugude jaoks inspiratsiooni, jääb mees mõttesse ja lausub: „Inspiratsiooni saadakse ju ikka elust enesest: on see töö, mõni suhe, tüli, (eba)õnnestumine, puhkus – absoluutselt kõigest! See sõltub väga palju erinevatest situatsioonidest, mis toovad esile nö laulukirjutamise tahte.”

Singli taustalauljana lööb kaasa Eesti üks parimaid back-i lauljaid Dagmar Oja.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja