Kuula lugu! Saare neiu debüteerib lauluga lahkumistest

Kuula lugu! Saare neiu debüteerib lauluga lahkumistest

Tähtsaim kodumaine uue Eesti muusika lauluvõistlus Eesti Laul toob igal aastal meile kuulamiseks uute andekate lauljate ja laulukirjutajate loomingut. 

Tähtsaim kodumaine uue Eesti muusika lauluvõistlus Eesti Laul toob igal aastal meile kuulamiseks veel tundmatute andekate lauljate ja laulukirjutajate loomingut. 

Saarlanna Kati Laev poolt kirjutatud ja esitatud laul “Kui ei tuldagi tagasi” on üks lauluvõistluse eelvooru saadetud lugudest, mis ei mahtunud küll 1. märtsil toimuvale suurejoonelisele finaalvõistlusele, kuid on ometigi väga eriline ja nauditav. Kuula lugu artikli lõpus ja avalda arvamust.

Koostöös Lauri Pihlapi ja Semy Morguniga on Kati Laev loonud laulu ühest tänapäeval olulisest teemast – lahkumisest kodumaalt, aga ka lahkumisest laiemas mõistes. Tänapäeva ühiskond on loonud ideaalse tee lahkujatele. Kui midagi ei tööta, ei vaevugi me seda elustama, vaid asume tihtipeale otsima uut ja paremat teed. Lahkuda tundub lihtsam ja uue alustamine kergem, kui anda kõigele hoopis uus võimalus.
Kati Laeva debüütsingel „Kui ei tuldagi tagasi“ on kirjutatud mõeldes kõigile neile, keda mingil põhjusel meiega enam ei ole.

Sõnade autor: Kati Laev
Muusika autorid: Kati Laev, Lauri Pihlap, Semy Morgun
Produktsioon: Semy Morgun, Lauri Pihlap
Taustavokaal: Lauri Pihlap
Mix ja master: Johannes Lõhmus