Kuula lugu: Summer on ajalugu. Elagu Indrek Raadik!

90-ndate ühe populaarseima Eesti bändi Tuberkuloited lauljalt, Summerina tuntud Indrek Raadikult on varsti oodata esimest sooloalbumit „Kas mäletad veel“. Just nimelt, Indrek Raadikult, mitte Summerilt.

90-ndate ühe populaarseima Eesti bändi The Tuberkuloited lauljalt, Summerina tuntud Indrek Raadikult on varsti oodata esimest sooloalbumit „Kas mäletad veel“. Just nimelt Indrek Raadikult, mitte Summerilt.

“Kahtlemata oli see huvitav aeg, kuid nüüd on see ajalugu. Tuberkuloited on minevik ja Indrek Raadik tulevik. Ainus, mis neid kahte seob, on isik, kes mõlemas projektis kaasa löönud,“ kommenteeris Indrek, kes on otsustanud vana nime mineviku teele saata.

Lugude salvestamist alustades oli Indrek siiski veel arvamusel, et need ilmuvad Summeri nime all. Kui lood olid aga läbinud esimese kuulamise, jõudis ta koos produktsioonitiimi „Lost in Riga” liikmetega teadmisele, et salvestatud muusika peegeldab rohkem Indrek Raadikut kui Summerit.
„Muusika, mis sellel plaadil kõlab, on kindlasti läbimõeldum, professionaalsem ja hoopis midagi muud kui Summer teinud oleks,” usub Indrek. Kõik albumil kõlavad lood on „Lost In Riga” ühislooming, selle produktsioonitiimi moodustavad Ewert Sundja, Ivo Etti, Erki Pärnoja, Kristjan Kallas ja muidugi Indrek Raadik.

Tuberkuloitedi muusikale sarnaseid lugusid plaadilt otsida ei maksa. Indrek arvab, et soolomaterjal võiks meeldida inimestele, kelle lemmikuteks on näiteks Lenny Kravitz, Robbie Williams, Radiohead või Pink. Albumi nimilugu „Kas mäletad veel“ on ühtlasi ka Indrek Raadiku debüütplaati tutvustav singel ning seda saate kuulata SIIT!

 

Toimetas Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja