Kuula, millise loo saadab Merka konkursile EESTI LAUL!

Kuula, millise loo saadab Merka konkursile EESTI LAUL!

Lauljatar Merkal on valminud värske singel nimega „Iga kord“,  mille ta plaanib saata ka “EESTI LAUL 2010” konkursile. „Kuna uue singli ilmumine ja konkurss on sattunud samale ajale, siis on mõttes saata lugu ka “Eesti laulu” konkursile. Võistlust silmas pidades võib eestikeelne laul  ja hoogne rütm olla kasuks,“ usub Merka, kes ühtlasi annab  teada, et aastal 2010 on oodata tema debüütalbumit.

Lauljatar Merkal on valminud värske singel nimega „Iga kord“,  mille ta plaanib saata ka “EESTI LAUL 2010” konkursile.

„Kuna uue singli ilmumine ja konkurss on sattunud samale ajale, siis on mõttes saata lugu ka “Eesti laulu” konkursile. Võistlust silmaspidades võib eestikeelne laul  ja hoogne rütm olla kasuks,“ usub Merka, kes ühtlasi annab  teada, et aastal 2010 on oodata tema debüütalbumit.

„Järgmise aasta kevadeks tahaks valmis saada oma esimese albumi, hetkel käibki hoogsalt uue materjali salvestamine,“ räägib laulja.  „Olen esimest korda pärast Nexuse aega taas 100% muusikalainel tagasi ning tunnen end õnnelikuna, et tegelen just sellega, mis kõige rohkem meeldib. Soovin kõigile toredat aastalõppu! Uuel aastal uue hooga!“

Lugu saad kuulata Merka Myspace kontol SIIT.

 

buduaar.ee