Kuula siit Koit Toome uut singlit!

"Aastahitt 2009" värske võitja Koit Toome märtsis ilmuva albumi teine singel on "Põgenen", milles teeb külalisena kaasa Birgit Õigemeel.

“Aastahitt 2009” värske võitja Koit Toome märtsis ilmuva albumi teine singel on “Põgenen”, milles teeb külalisena kaasa Birgit Õigemeel.

“Birgit on Eestis üks parimaid lauljatare ning mul on juba ammu olnud soov temaga koostööd teha. Kohtusime stuudios 31. detsembril, et lugu proovida. Algselt ei plaaninud ma uuele plaadile teha ühtegi duetti, kuid Birgit andis sellele loole nii palju juurde, et ainuõige valik oli see duetina salvestada,” ütles Toome.

Birgit Õigemeele sõnul võttis ta rõõmuga vastu Toome kutse tema uuel plaadil kaasa teha. “Koit on kahtlemata üks Eesti arvestatavamaid meeslauljaid ning mul on väga hea meel, et ta just minu duetipartneriks valis,” kommenteeris Birgit Õigemeel.

“Põgenen” kaasautor on muusikaprodutsent Vahur Valgmaa, kellega koostöös sündis ka möödunud aasta edukaim raadiosingel “Kaugele siit”.  Lisaks Raadio 2 “Aastahitt 2009” esikohale saatis laulu edu ka raadio Sky Plus, raadio Uuno ja raadio Elmar aastaedetabelites. Väga suurt publikuhuvi näitab seegi, et laulu on  youtube´is kuulatud üle veerand miljoni korra. Koit Toome uus album “Kaugele siit” ilmub märtsis. Kuid juba praegu on albumi kaks esimest singlit saadaval muusikat müüvates online-poodides. 

Kuula lugu allpool!

 

 buduaar.ee