Kuum jalgpallistaar Ronaldo on taas vaba?

8 kommentaari

Väidetavalt on Portugali päritolu jalgpallistaar Cristiano Ronaldo taas vaba mees. Kinnitamata andmetel läks Ronaldo oma tüdruksõbrast Nereida Gallardost lahku, kirjutab väljaanne 24 Horas. Viis kuud koos olnud paari lahkuminemise uudis tuli Ronaldo fännidele üllatusena, sest paar veetis alles hiljuti kahe nädala pikkuse puhkuse Sardiinias.

Väidetavalt on Portugali päritolu jalgpallistaar Cristiano Ronaldo taas vaba mees. Kinnitamata andmetel läks Ronaldo oma tüdruksõbrast Nereida Gallardost lahku, kirjutab väljaanne 24 Horas.

Viis kuud koos olnud paari lahkumineku uudis tuli Ronaldo fännidele üllatusena, sest paar veetis alles hiljuti kahe nädala pikkuse puhkuse Sardiinias.

Kõmufotograafide salaja tehtud fotodelt on näha, et paar ei suutnud üksteisest eemal olla. Portugali tabloidide kinnitusel on Ronaldo väsinud tüdruksõbra ümber olevast pidevast meediakärast ja kaunitari saatvatest minevikuvarjudest.

Hiljuti paljastus, et naisel oli salasuhe ka hispaanlasest jalgpalluri Sergio Ramosiga. Ramosist võib aga saada Ronaldo meeskonnakaaslane, kui portugallasest ründaja üleminek Manchester Unitedist Real Madridi teoks saab.

Lisaks ei salli Ronaldo ema Dolores poja pruuti. Miljoneid teeniva jalgpalluri ema arvates on modellist Gallardo Ronaldoga koos ainult mehe raha pärast.