Kylie Minogue`i peas elab komitee

Muusikamaailma oma uue hitiga “ 2 Hearts” vallutav Kylie Minogue tunnistab, et tema puhul on tegu kahestunud isiksusega. Ta räägib, et ta peab väga tihti nõu oma nn. “komiteega”, kes ta peas elab.

Muusikamaailma oma uue hitiga “ 2 Hearts” vallutav Kylie Minogue tunnistab, et tema puhul on tegu kahestunud isiksusega. Ta räägib, et ta peab väga tihti nõu oma nn. “komiteega”, kes ta peas elab. Ta tunneb tihti, nagu oleks rääkinud sõbraga või perega ning arutanud oma tulevikuplaane, ja pärast selgub, et ta oli seda kõike oma peas teinud. “ Mul ei ole kaks mina, mul on neid rohkem”, kommenteerib Kylie. “ Mul oleks nagu suur komitee peas, mis paneb mind hiljem arvama, et need vestlused toimusid päriselus. Hiljuti juhtus analoogiline olukord, kus hakkasin rääkima sõbrale William Bakerile oma järgmisest turneest, et mida me seal teeme. William vaatas mind ja küsis, et mis turneest ma räägin. Ja siis tuli mulle järsku meelde, et ma pole ju veel kellelegi rääkinud oma plaanidest tuurile minna.

Kylie plaanib 2008 aastal teha Euroopa turnee tähistamaks oma 40ndat juubelit ning diiva lubab, et seekordne kontsert on hoopis teistsugune kui kõik eelmised.  “ Ma panen kokku väga innovatiivset show`d,  mis on uus ja erutav kogemus nii vaatajatele kui mulle”.

 

Pilt: AOP

/Marie Kekki