LADY GAGA kihlasõrmuse väärtus hinnati ulmeliseks

Lisa kommentaar
LADY GAGA kihlasõrmuse väärtus hinnati ulmeliseks

Skandaalne ja glamuurne popstaar Lady Gaga kinnitas sel nädalal oma kihlumist Hollywoodi agendi Christian Carinoga ning sõrmus, mis lauljatari sõrmes välgub, maksab meeletult palju. Nimelt väidab ekspert, et tegu on kuue või isegi seitsme karaadise Padparadscha safiiriga, mis on väga haruldane.

Skandaalne ja glamuurne popstaar Lady Gaga kinnitas sel nädalal oma kihlumist Hollywoodi agendi Christian Carinoga ning sõrmus, mis lauljatari sõrmes välgub, maksab meeletult palju. Nimelt väidab ekspert, et tegu on kuue- või isegi seitsmekaraadise Padparadscha safiiriga, mis on väga haruldane.

Andrew Brown, kes on WP Diamonds president, vaatles Gaga sõrmust oma eksperdi pilguga ning ütleb, et selle väärtus on ligikaudu 400 000 dollarit ehk siis 348 000 eurot. Sõrmuse keskel paistab olevat 6-7karaadine roosa safiir, mida ümbritsevad 3-4karaadised väikesed briljandid. Just sõrmuse keskel asuv roosa safiir teeb selle eriliseks, sest väidetavalt on tegemist Padparadscha safiiriga.

Lady Gaga ja Christian Carino suhe sai allikate sõnul alguse 2017. aasta veebruaris ning nad on seda teadlikult salajases hoidnud.

Allikas: E! News