Lady Gaga šoppas Soome kangapoes. Link videole

Lady Gaga šoppas Soome kangapoes. Link videole

Lady Gaga käis kolmapäeva pärastlõunal Helsingi kesklinnas asuvas kangapoes šoppamas.

Lady Gaga käis kolmapäeva pärastlõunal Helsingi kesklinnas asuvas kangapoes šoppamas.

Ekstsentriline poptäht Lady Gaga külastas kolmapäeval poodi Eurokangas. Pood asub Kämppi hotelli ligiduses, kus staar Soome visiidi ajal elas. Gagat saatnud mustad autod parkisid poenurga juures ja fännid ootasid põnevusega tänaval, et näha kasvõi vilksamisi poptähte, kirjutab Iltalehti.

Tundus, et Gaga leidis poest nii mõndagi ilusat, sest teda saatnud seltskond lahkus poest nelja suure Eurokanga kilekotiga. Midagi väga tavalist kottides vaevalt oli, sest Lady Gaga on tuntud oma isikupärase ja ekstsentrilise riietumisstiili poolest.

Pealtnägija sõnul oli popdiiva tehtud ostude üle väga õnnelik.

”Teda teenindanud müüja ütles, et Gagale meeldisid väga kangad, mis ta meilt leidis,” kinnitas ka kangapoe juhataja Irma Korhola.

Korhola sõnul ostis poptäht väga erinevas hinnaklassis kangaid.

”Ta ostis läikivat ja argisemat kardinakangast ja kunstnahka. Lady Gaga ütles, et kavatseb neist endale riideid valmistada. Ta oli väga sõbralik. Üks parimaid kliente,” sõnas Korhola.

Poptäht veetis poes veerand tundi. Kangapoe juhataja sõnul sai staar kangaid rahus vaadata, kuigi tema ümber jõudis juba paar fänni koguneda.

Lady Gaga esines Hartwall Areenal esmaspäeval ja teisipäeval. Nüüd on staar ennast juba Rootsi Grand Hotel`i luksushotelli sisse seadnud.

Vaata videot siit

 

Buduaar.ee