Laulja Vaido Neigaus: “Viimati märkasin, et natuke välja kasvanud habe teeb seksikaks!”

Laulja Vaido Neigaus: “Viimati märkasin, et natuke välja kasvanud habe teeb seksikaks!”

Vaido Neigaus on laulmisega tegelenud lapseeast saati. Ta õppis muusikakoolis klassikalist kitarri ning võttis ka laulutunde. Vaidot sai näha 6. juulil toimunud Pitbulli kontserdil üles astumas soojendusartistina. Buduaar uuris noorelt lauljalt tema esinemise, suhteseisu ja palju muu kohta. Esinemisest Pitbulliga ühel laval räägib Vaido: “Mul oli meeletult hea feeling, sest ma pole kunagi ligi 10 000 inimesele esinenud. Tundsin ennast ülihästi, sest sain ikkagi soojendada välismaa kuulsat staari. Meeldejääv oli see esinemine kindlasti, kuid kõige meeldejäävamaks võib osutuda suvetuur koos Koit Toome, Jana Kase, Kairit Tuhkaneni ja Slämiga.” Vaido arvates on ta eeliseks teiste eesti artistide ees tema eripära: “Mind eristab see, et erinen teistest eesti artistidest märgatavalt ning julgen olla mina ISE!”  

Vaido Neigaus on laulmisega tegelenud lapseeast saati. Ta õppis muusikakoolis klassikalist kitarri ning võttis ka laulutunde. Vaidot sai näha 6. juulil toimunud Pitbulli kontserdil üles astumas soojendusartistina. Buduaar uuris noorelt lauljalt tema esinemise, suhteseisu ja palju muu kohta.

Esinemisest Pitbulliga ühel laval räägib Vaido:”Mul oli meeletult hea feeling, sest ma pole kunagi ligi 10 000 inimesele esinenud. Tundsin ennast ülihästi, sest sain ikkagi soojendada välismaa kuulsat staari. Meeldejääv oli see esinemine kindlasti, kuid kõige meeldejäävamaks võib osutuda suvetuur koos Koit Toome, Jana Kase, Kairit Tuhkaneni ja Slämiga.” Vaido arvates on ta eeliseks teiste eesti artistide ees tema eripära: “Mind eristab see, et erinen teistest eesti artistidest märgatavalt ning julgen olla mina ISE!”

Hobideks on Vaidol tantsimine ja laulmine. “Igapäevaselt teen tööd, et elu nautida. Kui on vaba aega, siis kindlasti tahan logeleda ja veeta aega ka sõprade seltsis,” räägib Vaido. Ideaalne laupäevaõhtu on tema jaoks selline, kus ta saab veeta aega koos sõpradega ning nendega pärast klubisse edasi minna.

Vaido on öelnud et ta kulutab ilutoodetele päris suuri summasid, kuid hetkel ta peab tunnistama, et on ilumaailmast kaarega mööda kõndinud. Oma välimusele paneb Vaido aga rohkem kui piisavalt rõhku. “Ei tea kas see just ilunipp on, aga viimati märkasin, et natuke välja kasvanud habe teeb seksikaks,” jagab ta oma uusimat ilunippi.

Hetkel on noor laulja vallaline. Pika suhte saladuseks peab ta partnerite vabadust: “Kogu aeg ninapidi koos olemine tüütab pikapeale ära!” Suveks Vaido suuri plaane ei tee, kuna valmistub tuuriks, kuid sügisel on tal plaan Saksamaale minna.

 

 

Tene Sommer