Lauljatar Beyonce on rase?

10 kommentaari
Lauljatar Beyonce on rase?

Välismeedia sõnul ootab Beyonce oma teist last! Jutud said alguse eelmisel reedel, mil Beyonce ja Jay Z viibisid oma kontserttuuriga New Jersey’s. Beyonce’i lähedane sõbranna Lil Kim tõi lava taha šampanja, et tähistada, kuid Beyonce keeldus seda joomast. Lil Kim heitis talle seejärel küsiva pilgu ning Beyonce vastas talle kavala naeratuse saatel “jah” ehk siis teisisõnu andis ta märku, et ta ootab last. Nii kirjeldas seda olukorda isik, kes toimunule peale sattus! 

Välismeedia sõnul ootab Beyonce oma teist last! Jutud said alguse eelmisel reedel, mil Beyonce ja Jay Z viibisid oma kontserttuuriga New Jersey’s.

Beyonce’i lähedane sõbranna Lil Kim tõi lava taha šampanja, et tähistada, kuid Beyonce keeldus seda joomast. Lil Kim heitis talle seejärel küsiva pilgu ning Beyonce vastas talle kavala naeratuse saatel “jah” ehk siis teisisõnu andis ta märku, et ta ootab last. Nii kirjeldas seda olukorda isik, kes toimunule peale sattus! 

Arvestades seda, et Beyonce ja Jay Z on juba mõnda aega suhtenõustaja juures käinud, et oma abielu päästa, siis ehk loodavad nad lapse saamisega olukorda parandada? 

Allika väitel plaanivad Beyonce ja Jay Z uudise rasedusest maailmale teatavaks teha oma kontserttuuri lõpus. 

Kas Beyonce ootab tõepoolest last – see selgub kindlasti lähipäevil!

Allikas: rumorfix.com