Lauljatar Hannah lollitas meediat!

19 kommentaari
Lauljatar Hannah lollitas meediat!

„Olin parasjagu Inglismaal koos Jason Donovaniga tuuril. Avasin mingil hetkel arvuti ja vaatasin, et Hannahi-epideemia on Eesti portaalides vallandunud,“ muigab laulja, kui avastas, et 10 kuud tagasi lindistatud saade on Eesti meediasse jõudnud, kirjutab Publik.

Olin parasjagu Inglismaal koos Jason Donovaniga tuuril. Avasin mingil hetkel arvuti ja vaatasin, et Hannahi-epideemia on Eesti portaalides vallandunud,“ muigab laulja, kui avastas, et 10 kuud tagasi lindistatud saade on Eesti meediasse jõudnud, kirjutab Publik.

Saates kõlanud laused olid järgmised: „Mul pole konkurenti, olen Eestis number üks!“ sõnas lauljatar Hannah Inglise telekanalis Nuts TV. See lause õhutas kõiki kohalikke uudisteportaale sellest kirjutama. Veelgi enam erutas see sõnavõtt sadu ja sadu internetikommentaatoreid…

Kui saate „Ärapanija“ tiim Kanal 2-s otsustas samal teemal paroodia teha, hakkas silma, et Nuts TV saade oli eetris 1. aprillil. „Saates sai veelgi rohkem aasitud ja nalja tehtud, kahju, et vaid leebem osa meediasse jõudis,“ jutustab Hannah naerdes.

 „Polnud vist portaali, kust minu aprillinali poleks läbi käinud,“ muigab Hannah.

Küsimuse peale, kas Hannah on ajakirjanike peale pahane, et nood 1. aprilli kuupäeva kahe silma vahele jätsid? „Ei. Pigem tekitas see meie tiimis lõbusat elevust! Oodake järgmist 1. aprilli!“ lubab Hannah.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja