Lauljatar Keit Triisa sattus eluohtlikus olukorras haiglasse!

Lauljatar Keit Triisa sattus eluohtlikus olukorras haiglasse!

„Esmaspäeval peale jooksmist tundsin tugevaid valusi. Keegi ei oska tavaliselt karta, et tegemist võiks olla millegi tõsisemaga kui tavalise kõhuvaluga,” rääkis Keit Triisa, kes eelmise nädala alguses eluohtlikus olukorras haiglasse sattus.

„Esmaspäeval peale jooksmist tundsin tugevaid valusid. Keegi ei oska tavaliselt karta, et tegemist võiks olla millegi tõsisemaga kui tavalise kõhuvaluga,” rääkis Keit Triisa, kes eelmise nädala alguses eluohtlikus olukorras haiglasse sattus.

Keidu sõnul läks kõhuvalu öösel päris hulluks, mistõttu sundis ta end hommikul tugeva kõhuvaluga Ugalasse proovi minema.

„Proovi ajal hakkas aga tõsiselt halb. Valuvaigistid ei mõjunud ja peale kaalutlemist otsustasin haiglasse pöörduda,” jutustab neiu.

Peale mõnda analüüsi ja läbivaatusi otsustati Keit operatsioonilauale viia ja lihtsast kõhuvalust sai tõeline õudusunenägu.

„Viibisin 3 ööd haiglas ja toibusin pimesooleoperatsioonist. Nüüdsest olen siis jälle kolme armi võrra rikkam,” räägib Keit.

Pimesoole purunemine on üks tõsiseid asju, kuid õnneks polnud Keidu pimesool mädases põletikus ja seega pääses lauljatar vaid kerge ehmatusega.

„Kutsuksin üles inimesi, et kes samamoodi süstlaid, haiglaid ja kõike selle juurde kuuluvat kardavad – pole mõtet ennast piinata. Haigused ei küsi nime ja pikem ootamine võib haigusi süvendada.”

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja