LAULJATAR PINK TEGI kurva paljastuse oma mineviku kohta

LAULJATAR PINK TEGI kurva paljastuse oma mineviku kohta

39-aastane superstaar Pink avaldas hiljuti, et on otsustanud, et edaspidi ei jaga ta sotsiaalmeedias pilte oma lastest kuna saab liiga palju vihaseid sõnumeid. Naine lisas, et ta on väga kurb, et tema emaks olemise viisi kritiseeritakse, sest pere on tema suurim armastus ja parim saavutus, vahendab Daily Mail

Lauljal on elukaaslase Carey Hartiga kaks last. Paar kohtus 2001. aastal ning nende esimene laps nägi ilmavalgust kümme aastat hiljem. Pink tunnistas avameelselt, et vihkas oma keha üsna pikka aega ning seda seetõttu, et pere loomine polnud kerge. 

“Olen öelnud, et mu viha oma keha vastu tulenes selles, et mu keha on poisilik ja mul on väga mehelikud näojooned, kuid tegelikult algas kõik kui olin 17-aastane,” rääkis staar ning paljastas, et oli 17-aastaselt rase, kuid kahjuks rasedus katkes. 

“Ma nii ootasin seda last,” sõnas Pink. 

Naine tundis pärast juhtunut, et ta oma keha vedas teda alt ning sellest üle saamiseks pidi ta aastaid terapeuti külastama. 

“Olen veel mitu korda raseduse katkemist üle elanud ning minu arust on väga tähtis sellest rääkida, et ka teised abi saaksid,” lisas ta. 

Sarnased artiklid