”Laulud tähtedega” kohtunik Peeter Rebane ise saates laulma ei hakkaks!

14 kommentaari
”Laulud tähtedega” kohtunik Peeter Rebane ise saates laulma ei hakkaks!

Saade „Laulud tähtedega“ kogub aina rohkem fänne ning paljudel on juba välja kujunenud oma lemmikpaarid. Lisaks esinejatele näeme  saates veel ka teisi tähtsaid osalejaid, kelleks on kohtunikud! Buduaar tegi lühiintervjuu ühega neist – Peeter Rebasega.

Saade „Laulud tähtedega“ kogub aina rohkem fänne ning paljudel on juba välja kujunenud oma lemmikpaarid. Lisaks esinejatele näeme saates veel ka teisi tähtsaid osalejaid, kelleks on kohtunikud! Buduaar tegi lühiintervjuu ühega neist – Peeter Rebasega.

Žürisse sattus Peeter tänu TV3le, kes tegi talle vastava ettepaneku. Enne kui ta otsustas osaleda, pidi ta kõvasti mõtlema, kuna lisaks sellele on ju ka mitmeid muid tegemisi. „Oma ajalised võimalused oli vaja ikka tublisti läbi mõelda, aga kuna sellises vahvas saates otse-eetris ülesastumine tundus põneva väljakutsena, võtsin pakkumise vastu,“ lausub ta.

Säärased saated annavad saates osalejatele palju kogemusi, mida on see andnud aga Peetrile? „Esiteks arendab televisiooni otsepildis olemine tohutult avaliku esinemise oskust ja enesejälgimist, teisalt on see mulle kui produtsendile andnud mitmeid uusi mõtteid. Muidugi on ka lihtsalt väga vahva olla osa sellises heategevusliku eesmärgi ja nii toredate inimestega ühes ettevõtmises,“ räägib Peeter.

Teatavasti on Peetril muusikaprodutsendi taust, seega näeb tema artisti esinemist  kui tervikut ning üritab ka hindamise juures sellest lähtuda. „Tegemist on ju show‘ga, kus esinemise edukus koosneb paljudest erinevatest komponentidest. Need on esinemise loomulikkus, lauluoskus, lavaline liikumine ja sarm, lauluvalik, kostüümivalik jne,“ leiab ta.

Kohtunikest hoolimata loeb aga televaatajate hääletus ning nende arvamus. Mida hindavad Peetri arvates televaatajad? „Usun, et paljudel on välja kujunenud oma lemmikud, kellele pöialt hoitakse, kuid kindlasti kujuneb vaatajate hinnang samuti suuresti üldmulje põhjal ja sellel, kui hästi suudavad esinejad oma häid külgi välja tuua. Soovitan vaatajatel siiski ennekõike hinnata meie võistlejaid, mitte nende professionaalidest lavapartnereid,“ soovitab Peeter.

Kuigi saade ise Peetrile väga meeldis, siis ennast ta seal esinemas ei näeks. Tema arvates on kohtuniku roll igati kergem. „Arvan, et ma ei näeks ennast seal saates esinemas, kohtuniku roll on esinejate omast oluliselt kergem ja vähem aeganõudvam,“ arvab ta. Siinkohal avaldab ta aga suurt au kõigile osalejatele, kuna see on suur väljakutse! Kuhupoole suunduvad aga Peetri enda väljakutsed, kui mitte muusika, siis…? „Minu kirg ja väljakutsed kalduvad aga oluliselt rohkem filmimaailma kui laulmise poole. Näiteks minu viimast sellealast näpuharjutust – muusikavideot Moby laulule „Wait For Me“ – näeb siit.

Kes oleks aga see laulja, kellega Peeter sooviks laulda, kui see võimalus oleks? „Kuna ma ei plaani saates osaleda, siis ei ole selle peale ka mõelnud. Küll tahaks järgmistel hooaegadel saates näha esinemas näiteks Tanel Padarit, Koit Toomet või miks ka mitte Maarjat ning Mihkel Rauda!“ räägib mees Buduaarile.

Buduaar.ee