Laura Kõrgemäe: “Enam ei tunne karjuvat vajadust 5 uue teksapaari ja 4 kleidi järgi!”

 10-11. septembril toimuval Buduaari Turul äritsevate staaride seas on ka eksmiss Laura Kõrgemäe. Laura plaanib B-Turul müüa põhiliselt oma riideid ning jalanõusid.

 

10-11. septembril Rävala pst. 4 toimuval Buduaari Turul äritsevate staaride seas on ka eksmiss Laura Kõrgemäe. Laura plaanib B-Turul müüa põhiliselt oma riideid ning jalanõusid. 


“Kuna mul on komme vanu riideid mitte minema vistada, siis pahatihti jäävad nad kappi ootama, kuni neid jälle kannan. Vahest harva on juhtunud ka, et annan sõbrannadele ära või siis viin maale, kus kellelgi on neist ehk rohkem kasu. Olen omi riideid alati hoida üritanud, seega päris korralikke asju ära ei ole raatsinud visata,” räägib ta. Laura paljastab ka, et kuna välismaiste šoppamistega on tal kappi palju asju kogunenud, siis ka tema soovib sinna veidi ruumi juurde teha ning soovimatutest riietest ja jalanõudest vabanemiseks on Buduaari Turg õige koht. “Pean kahetsusega tunnistama, et eelnevate aastate ajanappuse tõttu on see mu esimene B-Turg üldse. Pole ei ise müünud ega ka midagi sealt ostnud, aga sellel aastal parandan mõlemad vead!” Hindade kohta ütleb Laura nii palju: “Hinnad on kindlasti mõistlikud ja alati võiks jääda ka väike tingimisruum.”

Šoppamisest rääkides nendib Laura, et aastatega on ta selle koha pealt muutunud. “Viimasel ajal olen šopingutes laisemaks jäänud. Enam ei tunne karjuvat vajadust 5 uue teksapaari ja 4 kleidi järgi. Samas, olen alati üritanud suhteliselt mõistlikult šopata. Kuid ka minul on impulsiivseid oste, mida ma hiljem kahetsenud olen või siis vaadanud ja mõelnud, et miks ma selle küll ostsin,” räägib kaunitar.

Tene Sommer