Laura Kõrgemäe seljatas Carmen Kassi!

Buduaar.ee tore maineparandamise rubriik on taas hoo sisse saanud. Eelmisel nädalal proovisime parandada ühe edukama Eesti missi, Laura Kõrgemäe mainet. Paljude negatiivsete kommentaaride vahel oli ka mõistlikku ja positiivset arvamust, mis on ka rubriigi eesmärk. Tegime seda taas! Parandasime üheskoos ühe Eesti tuntud inimese mainet!

Buduaar.ee tore maineparandamise rubriik on taas hoo sisse saanud. Eelmisel nädalal proovisime parandada ühe edukama Eesti missi, Laura Kõrgemäe mainet. Paljude negatiivsete kommentaaride vahel oli ka mõistlikke ja positiivseid arvamusi, mis on ka rubriigi eesmärk. Tegime seda taas! Parandasime üheskoos ühe Eesti tuntud inimese mainet!

 

 

Esindanud vääriliselt Eestit!
Üks vähestest missidest, kes on Eestit vääriliselt esindanud. Laura Kõrgemäe on tuntust kogunud, kui üks edukamaid misse meie pisikesel Eestimaal. Laura on olnud viis aastat modell Itaalias ja osalenud mitmetel suurtel moeshow’del. Laura saavutused on piisavad, et näidata maailmale, kui kaunid on Eesti naised.

Laura tulemused:
International Model of the Year 2006 võitja (Lõuna-Koreas)
Miss Global Beauty Queen teine koht
Miss Tourism Queen International 2005, 3. koht
Miss Charm 2005
Miss Bikini Princess of the World 2005
Miss Disco Queen, 2nd runner up aastal 2006


Töö -ja karjäärinaine

Lugejate sõnul on Laura naine, kes on kadestamist väärt. Tõeliselt hea välimusega, hoolitsetud ning paljulubav töö ja karjäär. Laural ümber on palju inimesi, kes teda armastavad ja temast väga hoolivad. „Naine, kes teab, mida tahab ning teeb kõik, et see saada. Lööb elus läbi ning teiste kadedaid arvamusi ei kuula. Igaühel oma elu ja eesmärgid,” kirjutab lugeja.

Laura on meediaohver!
Lugeja arvab: „Laura on lihtsalt ajakirjanduse ohver. Kui ta oleks selline nagu meediaväljaanded pasundavad, ei oleks ta nii särav, elurõõmus ja ilmselt puuduksid tal ka tõelised sõbrad. Kadestan su ilu, Laura!”

Seljatas Carmen Kassi!
Lugejate arvates pole Laura võib-olla kõige parem inimene, aga vaatamata sellele on ta Eestile toonud head mainet ja teinud seda väga hästi.
“Mäletan teda hästi Urmas Oti saatest. Milline enesekindlus! Ja ei grammigi ülbust ega üleolevust. Vastused olid ladusad ja arukad, väga hea. Enesekindlusest pakatav ja ääretult kaunis naine. Võrreldes palju kiidetud Carmen Kassiga, ajas ta kadunud Urmas Oti saates tunduvalt mõistlikumat juttu.”

Gregor Arbetiga susiseb taas?
“Greoriga olid nad peaaegu kõige armsam paar Eestis. Õnneks tundub, et ka nende mustad pilved hakkavad tasapisi jälle päikesepaistega asenduma. Edu Laurale ja Gregorile,” kirjutab lugeja.


Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja