Laura Kõrgemäe: uks lahti, pakk sisse, uks kinni!

21 kommentaar
Laura Kõrgemäe: uks lahti, pakk sisse, uks kinni!

Buduaari turul SmartPOSTi üllatusauhinna võitnud eksmiss Laura Kõrgemäe on kogenud pakiautomaatide kasutaja. Kõige rohkem kasutab ta pakiautomaati Tartus elavatele vanematele asju saates või neilt pakki saades.

Alles see oli, kui pakisaatmine oli tülikas ja ebamugav ning selleks pidi postkontorisse minema. Nüüd kasutavad kõik trendikad inimesed SmartPOSTi pakiautomaate. Eksmiss Laura Kõrgemäe on kogenud pakiautomaatide kasutaja. Kõige rohkem on tal pakisaatmist Tartus elavate vanematega.

Buduaari turul kauples oma riietega ka endine miss ja modell Laura Kõrgemäe. Tema oli üks kümnest turul kauplejast, kes loosi tahtel sai SmartPOSTi kingituse. Üllatuse sai ta kätte Solarise keskuse pakiautomaadist, kui peale loosimist oli tulnud tema telefonile sõnum pakisaamise teatega. Laura naerab, et pakis oli midagi sellist, mis temal kui noorel emal eriti hommikuti ära kulub. Ehk siis pakk Löfbergs Lila kohvi.

Pakisaatmine pakiautomaadi abil pole Laura Kõrgemäele võõras. Kuna kaunitari vanemad elavad Tartus, siis kasutab ta pakiautomaate väga tihti. “Neil külas käies jääb sinna alati midagi maha ja siis on hea vanematel see pakiautomaadiga teele panna”, räägib Laura. “Eriti mugav on see, et pakiautomaadid asuvad kaubanduskeskustes ja poodi minnes astud lihtsalt SmartPOST´i kapi juurest läbi.” Laura ütleb, et peamiselt koos lapsega ringi liikudes ei kujuta ta ette, et peaks veel eraldi kuskile saadetisele järele minema. Ka kaunitari sõpruskonnas kasutavad väga paljud sama teenust, kuna see on nii lihtne. “Vajutad ainult ekraanil nuppe, maksad kaardiga ja asi aetud,” ütleb Laura ja lisab, et  päris kõiki asju siiski saata ei saa. “Suurus paneb omad piirid, aga väiksema kohvri mahutaks ära, sest kappe on eri suuruses,” teab kogenud pakisaatja öelda.

 

Buduaar.ee

 

Sarnased artiklid