Laura Põldvere sõi 400-kroonist võileiba

/Rubriik: Kuum 8/ Rubriigi küsimustele vastab armastatud noor lauljatar Laura Põldvere (19), kes andis augustikuu esimeses pooles menuka üle-eestilise kontserttuuri koos Raivo Tafenauga.

/Rubriik: Kuum 8/

Rubriigi küsimustele vastab armastatud noor lauljatar Laura Põldvere (19), kes andis augustikuu esimeses pooles menuka üle-eestilise kontserttuuri koos Raivo Tafenauga.

1. Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida ette võtaksid?
Läheksin arvatavasti Coldplay kontserdile ning hüppaksin lavale ja hakkaksin ise laulma.

2. Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?
Sellist hetke polegi olnud, mis kummitaks mind siiamaani. Kindlasti on palju neid momente, kus olen pidanud punastama ja mõtetes maa alla vajuma. Hetkel tuleb meelde seik, kui olin umbes üheteistaastane ja suutsin sugulaste kokkutulekul klapptooli katki istuda.

3. Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Panin poes ühe riideeseme kinni oma nimele ja lubasin, et tulen poole tunni pärast tagasi, kuigi teadsin, et ma seda ei tee.

4. Mis oli viimases sms-is, mis sinu telefonile saabus?
Sõber saatis sõnumi, et on esmaspäevani Helsingis võistlustel ning soovis ilusat tuuri.

5. Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
Häirivaid asju on välimusest kuni liigse solvumiseni. Sõber just hiljuti ütles, et ta teab küll, mis ta vead on, kuid ta ei kavatse küll muutuda. Selles mõttes ei olegi mõtet häirivatest faktoritest rääkida, kuna üldises plaanis me ju ei muutu ja need pisiasjad teevadki meist selle, kes me oleme.

6. Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled (peale auto ja maja)?
Ilmselt õhtusöök ühes hotellis koos sõbrannaga, kus me saime 400 krooni eest kaks võileiba.

7. Kas tahaksid olla natuke rikkam või natuke ilusam? Miks?
No kui keegi annaks valida, siis tahaks olla kohe mõlemat. Samas, kui ma oleksin ilusam, siis ma poleks enam see, kes ma tegelikult olen. Rikkus annaks lihtsalt majanduslikke võimalusi juurde.

8. Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda tahaksid näha või tervitada?
Oma kallist venda pole tükk aega näinud ja keda tahaks kohe kindlasti näha, sest loodetavasti ta toob mulle hulganisti kingitusi oma puhkusereisilt. :)

/Merlyn Uusküla/