Laura uuest albumist ”Ultra”: ”Akustilisi pille me ei kasutanud.”

Laura uuest albumist ”Ultra”:  ”Akustilisi pille me ei kasutanud.”

Laura Põldvere esitles eile oma teist stuudioalbumit, mil nimeks „Ultra“. Plaadi valmistamine võttis aega pea kaks aastat.

Laura Põldvere esitles eile oma teist stuudioalbumit, mil nimeks „Ultra“. Plaadi valmistamine võttis aega pea kaks aastat.

Plaadil olevad 12 lugu on  kirjutatud ja produtseeritud  Sven Lõhmuse poolt. „Üha rohkem oleme liikunud sinna, et mitte kasutada akustilisi pille ja muusika on ehitatud üles arvutipõhiselt. Ainus akustiline komponent on laul,“ tutvustab lauljatar ja lisab, et talle meeldib muusikaliselt eksperimenteerida.

Lisaks muusikale püüdis tähelepanu naise ekstravagantne ja futuristlik välimus. Laura stiili eest hoolitseb moekunstnik Liisi Eesmaa, kellega lauljanna on teinud koostööd juba umbes viis aastat. „Kui esinema hakkasin, märkasin teda ja võtsin kohe ühendust, koostöö tihenes seoses Eesti Laulu konkursiga,“ väljendab ta Buduaarile oma heameelt.

Juba sel nädalavahetusel suundub Laura klubituurile, reedel astutakse üles Tartus klubis Tallinn ja laupäeval Pärnus klubis Sugar! Tallinlased saavad uue albumi muusikat nautida laupäeval, 19. detsembril, klubis Hollywood.

Mari-Liis Helvik, buduaar.ee