Lauri Pedaja: mulle avaldab muljet vaid mu naine!

Lauri Pedaja: mulle avaldab muljet vaid mu naine!

Juuksur ja näitleja Lauri Pedaja(23) on üldsusele tuntuks saanud mängides filmides “Klass” ja “Ohver”. Viimase võtetel kohtus ta ka oma armastuse Margret Järvega. Suuremat tuntust kogus Lauri osaledes saates “Tantsud Tähtedega” koos Kristina Tennokesega. Eelmisest aastast alates näitleb ta populaarses noortesarjas “Ühikarotid”. Lauri vastas Buduaari küsimustele naiste, kingituste ja seksi kohta.  

Juuksur ja näitleja Lauri Pedaja(23) on üldsusele tuntuks saanud mängides filmides “Klass” ja “Ohver”. Viimase võtetel kohtus ta ka oma armastuse – Margret Järvega. Suuremat tuntust kogus Lauri osaledes saate “Tantsud Tähtedega” koos Kristina Tennokesega. Eelmisest aastast alates näitleb ta populaarses noortesarjas “Ühikarotid”. Lauri vastas Buduaari küsimustele naiste kohta.

1. Mida peaks naine tegema, et sulle muljet avaldada?

Hetkel on see võimatu. Mitte keegi peale minu oma naise ei ole võimeline mulle muljet avaldama. 

2. Kas oled mõnesse naisesse armunud olnud, keda sa isiklikult ei tunne? Kui jah, siis kellesse?

Kunagi keskkooli aegadel kindlasti juhtus seda, et nägid mõnda jalustrabavalt kaunist tsikki ja nn ,,armusid” ära, kuid see oli väga kiiresti mööduv nähe, kuna enamasti kui nad midagi rääkima hakkasid, suutsid nad kõik sellega ära rikkuda. 

3. Mis on kõige unustamatum kingitus, mida oled ise mõnele naisele teinud?

Issand. Sellele ma küll vastata ei oska. Eks seda peab küsima mu naise käest, mis on olnud tema jaoks kõige unustamatum kingitus, kuna minu enda jaoks on kõik, mis ma teen, loomulik ja ei midagi erilist ja uskumatut. 

4. Mitu korda seksi nädalas on normaalne?

Täpselt nii palju kui vaja. 

 

Kui tahad teada teiste Eesti meeste arvamusi, siis soeta endale talvine Buduaar Shoppingu ajakiri!

Tene Sommer

Sarnased artiklid