Lauri Pedaja: sain oma isu korralikult täis tantsida

Eile algas "Tantsud tähtedega" uus hooaeg ning Buduaar uuris kaks aastat tagasi saates osalenud näitleja ja juuksuri Lauri Pedaja käest, keda ta finaali ennustab, mida ta tantsijatele soovitab ja kas ta vahepeal on tantsuga ka tegelenud.

 

 

Eile algas “Tantsud tähtedega” uus hooaeg ning Buduaar uuris kaks aastat tagasi saates osalenud näitleja ja juuksuri Lauri Pedaja käest, keda ta finaali ennustab, mida ta tantsijatele soovitab ja kas ta vahepeal on tantsuga ka tegelenud.

Lauri arvates on hetkel veel liiga vara finaalipaare ennustada. “Ma tõesti ei oska öelda, sest esimese saate põhjal on väga vara midagi ennustada. Peale kolmandat saadet võib rääkida mingisugusest mustrist ja arvatavatest finalistidest,” vastab ta. Lauri hoiab ikka pöialt neile, kellega ta koostööd on teinud ja keda ta isiklikult tunneb. “Liina on mulle väga lähedane inimene ja loomulikult ma hoian talle pöialt. Silmanurgast jälgin hoolega ka Zenjat ja Johannest,” lisab Lauri.

Eilset avasaadet vaadates nendib Lauri, et tantsimiseisu talle see peale küll ei ajanud. “Ei tulnud tantsuisu. Mina sain oma isu ikka korralikult täis tantsida,” räägib ta. Juuksur on ka pärast saates osalemist veidi isegi jalga keerutanud. “Olen peale saadet vaid minimaalselt tantsuga tegelenud – see ei ole lihtsalt osa minu elust.”

Meenutades Lauri raskeid ja pikki trenne kaks aastat tagasi, räägib Lauri, mis tema jaoks saates osalemise juures kõige raskem oli. “Kõige raskem oli mul panna keha ja pea koos tööle!” on Lauri vastus. Samas ütleb ta, et kahetseda pole midagi. “Ma ei teeks midagi teisiti. Mis tehtud, see tehtud, kahetseda pole mõtet!” Lauri soovitus kõigile osalejatele on järgmine: “Tehke palju trenni ja olge julged katsetama!”

 

Tene Sommer