Lauri Pihlap:”Ma ei saa oma välimusse ükskõikselt suhtuda!”

Lauri Pihlap:”Ma ei saa oma välimusse ükskõikselt suhtuda!”

Kunagist Soul Militia poistebändi liiget Lauri Pihlapit ehk Lowry’t on igal neljapäeval võimalik kuulata “Varblase” suveterrassil tuntud lugusid esitamas. Buduaar küsis, millega Lauri peale laulmise veel tegeleb ja millised on tema suveplaanid. Lauri tegeleb hetkel põhiliselt laulmise ja muusika kirjutamise ja salvestamisega, kuid pühapäeviti saab teda kuulata ka koos Andi Raigiga SkyPlusis, kus nad koos juhivad saadet “Soovikas”. Kui küsida, kus Lauri end kümne aasta pärast näeb, vastab ta, et ta ei näe isegi seda, kus ta kümne päeva pärast on. Ta lisab:”No, eks mul ikka mingi ettekujutus ole, aga saab näha.”  

Kunagist Soul Militia poistebändi liiget Lauri Pihlapit ehk Lowry’t on igal neljapäeval võimalik kuulata “Varblase” suveterrassil tuntud lugusid esitamas. Buduaar küsis,millega Lauri peale laulmise veel tegeleb ja millised on tema suveplaanid.

Lauri tegeleb hetkel põhiliselt laulmise ja muusika kirjutamise ja salvestamisega, kuid pühapäeviti saab teda kuulata ka koos Andi Raigiga SkyPlusis, kus nad koos juhivad saadet “Soovikas”. Kui küsida, kus Lauri end kümne aasta pärast näeb, vastab ta, et ta ei näe isegi seda, kus ta kümne päeva pärast on. Ta lisab:”No, eks mul ikka mingi ettekujutus ole, aga saab näha.”

Oma välimusele paneb Lauri enda sõnul rõhku piisavalt.”Olles inimene, kes veedab palju aega laval, ei saa ma ilmselgelt suhtuda oma välimusse päris ükskõikselt,”räägib laulja. Lisaks sellele hoiab ta end vormis hiphop tanstutrennide, korvpalli ja aeg-ajalt ka jõutrenniga.

Lauri argipäev oleneb täiesti päevast. “Ärkan, joon kohvi ja söön hommikueinet. Istun arvuti taga, loen uudiseid, kirjutan muusikat, kuulan palju muusikat, vaatan telerit, teen trenni, käin stuudios salvestamas, teen bändiproovi,” loetleb Lauri oma päevakava. Lisaks sellele nendib ta, et on väga seltskondlik inimene ning Laurile meeldib sõpradega ka väljas käia oma väljakujunenud kohtades.

Suvel tahaks Lauri puhata ja energiat koguda. Samas on vaja ka tööd teha. “Plaan on sügiseks teine album valmis saada. Seega ei tule suvi kindlasti niisama rannaspassimine. Vaja stuudios rassida ning samas ka kontserte anda,” seletab Lauri. Laulja suhteseis on hetkel hõivatud. 

Buduaar.ee