Lauri Pihlapit solvab poriga loopimine

 “Olen artist, meelelahutaja, kelle elukutsega käib kaasas tähelepanu,” tunnistab laulja Lauri Pihlap (26) Buduaarile. Aeg on õpetanud teda asjadega harjuma ning erinevate olukordadega toime tulema. “Meie riik on väike ning siinse tähelepanu üle nuriseda oleks kohatu.”

 “Olen artist ja meelelahutaja, kelle elukutsega käib kaasas tähelepanu,” tunnistab laulja Lauri Pihlap (26) Buduaarile. Aeg on õpetanud teda asjadega harjuma ning erinevate olukordadega toime tulema. “Meie riik on väike ning siinse tähelepanu üle nuriseda oleks kohatu.”

 Lauri on lugenud ka netikommentaare enda kohta. “Olen samasugune inimene nagu kõik teisedki.” Kui talle öeldakse hästi, siis on emotsioon positiivne. “Konstruktiivne kriitika on igati teretulnud,” samas ütleb ta, et kui ilma põhjuseta halvasti öeldakse ning poriga loobitakse, on see tema jaoks solvav.

 Kindlasti on muusik huvitatud inimeste arvamusest. “Olen laval kontserti andmas, töötan raadiohääle või telenäona, sepitsemas uut lugu, albumit ning kuulajate arvamus läheb mulle korda.” Eelkõige on Laurile tähtis olla rahul iseendaga ning oma saavutustega. See tagab talle meelerahu.

 “Kuulsus” on Lauri jaoks pisut hirmutav ning veider sõna. Ta arvab, et jäägu see inimeste endi otsustada, kes kui kuulus või oluline tegelane on. “Mina olen lihtsalt selleks, et muusikaga inimeste meelt lahutada.”

/Marko Tubli/