Lea Liitmaa mängib ninjatüdrukut

Kanal 2 saates „Saladused“ näeb täna lugu, kus üks vähetuntud Eesti
meesmuusik armub noorde ning kaunisse lauljatari ja usub, et saatus on
neiu just temaga kokku määranud. Tegu pole aga Lea Liitmaaga juhtunud looga, kes saates peaosa mängib. Väidetavalt on lugu juhtunud ühe Vanilla Ninja tüdrukuga, vahendab SL Õhtuleht .

Kanal 2 saates „Saladused“ näeb täna lugu, kus üks vähetuntud Eesti meesmuusik armub noorde ning kaunisse lauljatari ja usub, et saatus on neiu just temaga kokku määranud. Tegu pole aga Lea Liitmaaga juhtunud looga, kes saates peaosa mängib. Väidetavalt on lugu juhtunud ühe Vanilla Ninja tüdrukuga, vahendab SL Õhtuleht .

Kuuldavasti on viimasel ajal ahistajaga hädas Piret Järvis, kes seetõttu isegi telefonis võõrastele numbritele ei vasta. Pireti bändikaaslane Katrin Siska räägib, et üks omapärase käitumisega pealetükkiv austaja on Piretil tõesti olemas.

Tuuli Roosma poolt juhitud saates mängib ahistatavat lauljatar Lea Liitmaa, tema ahistajat aga muusik Armin (teinud plaadi koos endise eurobändi Suntribe liikme Jaanika Vilipoga). Kuigi televaatajale võib jääda mulje, et ahistaja ohver ongi Lea, siis tegelikult see nii pole. Lea ainult kehastab saates peaosa. „Saladuste“ loos esinev mees asub oma ihaldusobjekti armastuskirjadega pommitama ja otsib võimalusi temaga kohtuda.

/Toimetas Merili Sultsing/