Leemet Prits: Appi, mind ründas silikoonrind!

21 kommentaar
Leemet Prits: Appi, mind ründas silikoonrind!

Eelmisel nädalal läks Raadio Uunos esmakordselt eetrisse Buduaar FM jutusaade, kus kroonimata suhete-eksperdi Krista Lensini ja saatejuhi Merkaga arutlesime skandaalse teema ehk petmise üle. Sotid selged põrutame järgmiseks teemaks: „Kas olla pesulaud või panna silikoonid?”

Eelmisel nädalal läks Raadio Uunos esmakordselt eetrisse Buduaar FM’i jutusaade, kus kroonimata suhete-eksperdi Krista Lensini ja saatejuhi Merkaga arutlesime skandaalse teema – petmise üle. Sotid selgeks räägitud, põrutame järgmise teema juurde: „Kas olla pesulaud või panna silikoonid?”

Kas siis suured tissid on lahedad? Mõni arvab et on, mõni mitte! Ma võin ausalt tunnistada, et mulle meeldivad naised, kellel on siiski oma rinnad. Mitte, et mind suured kehakumerused ei kõigutaks, aga pooldan siiski naturaalsust. Leian, et naine peab endale meeldima just sellisena nagu loodus ta loonud on. Loomulikult saan ma aru, et tegemist on raske teemaga, kui see puudutab kellegi keha, kuid reaalsus on reaalsus. Mina arvan, et naist ei tee seksikaks tema silikoonrinnad, vaid oskus oma keha kasutada. Väiksemate rindadega naised võivad palju seksikamad olla kui Pamela Andersonile sarnanevad „airbag’i” kandjad.

Mõtleks ennast hetkeks 30-kraadisesse suveilma, mil Pirita rannas bikiiniparve peale suure õllekõhuga mehed kokku jooksevad. Ikka vilistatakse ja kommenteeritakse neid, kel rinnad sama suured kui viimaste sakulihas. Tihtipeale võtavad naised nende sosistamist pigem solvanguna kui komplimendina. Kuid miks põdeda oma rindade pärast, kui mehed, kelle vedel „sikspäkk” meheau varjab, püüavad vilekooriga sinu tähelepanu võita.  Suured tissid – see on kui lööklause ükskõik millises kontekstis ja inimeste huvi on garanteeritud. Väikesed rinnad nii palju tähelepanu ei võida. Kas siis selles siis seisnebki põhjus, miks naised tahavad endale silikoonrindu? Tähelepanuvajadus ja meeldimine endale, ühe kokteilina? Selline komplekt võib esialgu ahvatlevana tunduda, kuid ajapikku kipub tüütavaks muutuma – ma vähemalt arvan nii?

Minu üks tuttav sõbranna ütles niimoodi: Mul on ükskõik, et mu rinnad meenutavad vanakooli makinuppe. Peamine on see, et ma armastan ennast sellisena nagu olen. Naljakas või mitte, aga minu meelest on sel tütarlapsel 100% õigus.

Peame tunnistama, et nii palju kui on inimesi, nii palju on ka erinevaid arvamusi. Mõnele meelib olla pesulaud, mõni teine aga armastab suuremõõtmelist rinnapartiid. Seda kõike arutame Merkaga ja salapärase saatekülalisega juba sel pühapäeval kell 14.00 Raadio Uunos, mil läheb eetrisse järgmine Buduaar FM.

Pean selle lihtsalt lisama! Kui ma eile õhtul selle kolumni valmis kirjutasin, tabas mind enneolematu unenägu, kus mind ründas meeletult suur, kaheksajalga meenutav silikoonrind.

 

Leemet Prits

Buduaar.ee Tegevtoimetaja