„Lihtsa elu“ Triinu abikaasa Toivo Pilt räägib elust Tais

Poolteist aastat tagasi kolis „Lihtsa elu“ Triin koos abikaasa Toivo Pildiga Taisse. Küll on paarist mitmesuguseid jutte levitatud, justkui peaks nad Tais kasiinolaeva ning et Toivo on Triinu kohaliku maffiabossi tütre vastu välja vahetanud! Olgu kuidas on, aga meie rääkisime Toivoga asjadest nii nagu nad on ning sellest, kuidas kohalik elu abielupaarile istub.

Poolteist aastat tagasi kolis „Lihtsa elu“ Triin koos abikaasa Toivo Pildiga Taisse. Küll on paarist mitmesuguseid jutte levitatud, justkui peaks nad Tais kasiinolaeva ning et Toivo on Triinu kohaliku maffiabossi tütre vastu välja vahetanud! Olgu kuidas on, aga meie rääkisime Toivoga asjadest nii nagu nad on ning sellest, kuidas kohalik elu abielupaarile istub.

„Kollase ajakirjanduse põhjal tundub, et olen päris hästi sisseelanud, eristan neid murjameid juba nägupidi, enne olid ühed mustad kõik,“ tunnistab Toivo.
Me küll ei ole kindlad, kas meest ennast Tai kohalike ajalehtede veergudel näha on, küll aga võime temast Eesti meedias lugeda!

Millega siis ta ikkagi seal kaunis Tais tegeleb? Enda sõnul harrastab ta väga tervislikku ning korraliku eluviisi, käies jõusaalis ning õppides kohalikku rahvatantsu muay thai ehk tai poksi. „Peod mind hetkel ei tõmba, pidutsetud juba küll, tegin oma esimese ööklubi 20-aastaselt, see väsitas ära,“ räägib ta. Lisaks sellele võib ehk varsti juba oodata Toivo kirjutatud raamatut, mis räägib Tai pahupoolest!

Kohalik elu ei ole Tais kindlasti võrdväärnegi Eestiga, alustades söömisharjumustest, lõpetades liiklusreeglitega. Tänaseks on Toivo sealsete elukommetega harjunud, kuigi uues elukeskkonnas on ette tulnud nii raskusi kui ka üllatusi. Näiteks pidas mees üllatavaks fakti, et kalliskividega kaetud Rolex maksab tuhat krooni. Võta siis näpust, kellele on tuhat krooni suur, kellele väike raha! Elukommetest on külge jäänud viisakus. „Iga lause ette ja taha käib siin “tänan” ja “palun”, lauakombed on ka muutunud, sest siinsed inimesed ei kasuta nuga,“ teab mees rääkida.

Tulevased jõulud ning uue aasta kavatseb abielupaar vastu võtta Patongis, Absolut Ice baaris, kuna just seal olevat sobiv temperatuur selliste pidustuste jaoks. Küsides, kas on plaanis ka Eestit lähiajal külastada, saame vastuseks, et hetkel mitte, kuid Toivo ei välista varianti, et ühel hommikul on suurimaks sooviks just kodumaale tulla!

 

 

Autor: Annika Ülejõe, Buduaar.ee toimetaja