Liina Randpere: Silikoonrindade poolt ja hasartmängude vastu

Liina Randpere: Silikoonrindade poolt ja hasartmängude vastu

Rubriik „Vastu või poolt”. Sel korral jagab Buduaariga oma arvamusi „Hooaja” saatejuht ja lohesurfikoolitaja Liina Randpere.  

Rubriik „Vastu või poolt”. Sel korral jagab Buduaariga oma arvamusi „Hooaja” saatejuht ja lohesurfikoolitaja Liina Randpere.

Suitsetamine – Ise ma ei suitseta, nii et suures plaanis vastu. Sigarettide ahelsuitsetamine ei ole minu meelest küll preemiat väärt (vahet pole, on tegu mehe või naisega). Suitsetamine, mille peale võib läbi sõrmede poolt öelda, on vahel harva veini- või konjakiklaasi kõrvale võetav sigar/sigarillo. 

Silikoonrinnad – Poolt! Kui ikka loodus ei ole naist rindadega õnnistanud, siis on kunstrinnad päästerõngaks. Loomulikult ei räägi ma siinkohal arbuusisuurustest playboy-rindadest, vaid kehaga proportsioonis olevatest loomuliku välimusega rindadest.

Euroopa Liit – Ei oskagi seisukohta võtta, vist ikka poolt. 

Homoabielud – Igal juhul poolt! Arvan, et ei ole teiste asi otsustada, kellega inimene võib koos olla või mitte. Mul on endal nii geide kui ka lesbide hulgas sõpru ja kui nad abielluksid, oleks mul nende üle siiralt hea meel.

Surmanuhtlus – Poolt! Loomulikult ei ole ma sellisete inimestega, kes tõesti surmanuhtlust väärivad, ise kokku puutunud, aga tuginedes dokumentaalidele, siis tundub, et surmanuhtlus on eluaegsest vanglakaristusest kordi hullem, kuna vangide silmis näeb viimasel teel sõna otseses mõttes paanilist surmahirmu. Ja kui ma mõtlen kurjategijale, kes on naudinguga piinanud ja mõrvanud mitmeid inimesi (nii mehi, naisi kui ka lapsi), siis leian, et eluaegne vanglapuhkus on liiga leebe karistus.

Solaarium – Talvisel ajal poolt, aga mõõdukas koguses, et säiliks tervislik jume ja et patareid saaks n-ö laetud.

Edgar Savisaar – Isiklikult küll ei tunne, aga läbi meedia on jätnud mulle negatiivse mulje, nii et vastu. Samas ei saa eitada, et tegemist on väga targa/nutika inimesega, kes oskab asjad seada täpselt nii, nagu tal endal vaja.

Hasartmängud – Vastu! Isiklik kokkupuude puudub ja üleüldse olen ma väga nõrk mängude mängija. Pigem eelistan aktiivseid/liikuvaid tegevusi.

 

Annett Grossfeldt