Liina Stein toob Buduaari turule seksikad võrkbody´d!

Liina Stein toob Buduaari turule seksikad võrkbody´d!

Andekas moedisainer Liina Stein, kes Londonis moodi Louis de Gama käe all õppinud ning muuhulgas ka paljudele kohalikele staaridele rõivaid disaininud nagu lauljatar Kerli Kõivule, tantsutäht Aleksandra Žeregeljale, Zenja Fokinile ning lauljatar Teele Viirale. Buduaari turule toob Liina müüki riideid oma uuest kevadsuvisest kollektsioonist. 

Andekas moedisainer Liina Stein, kes Londonis moodi Louis de Gama käe all õppinud ning muuhulgas ka paljudele kohalikele staaridele nagu lauljatar Kerli Kõivule, tantsutäht Aleksandra Žeregeljale, Zenja Fokinile ning lauljatar Teele Viirale on rõivaid disaininud, toob Buduaari turule müüki riideid oma uuest kevad/suvisest kollektsioonist. 

Buduaari turg toimub juba sel nädalavahetusel, 9.-10. märtsil, Tallinnas Rotermanni keskuses.

“Nagu ikka, ei puudu ka sellest kollektsioonist erksavärviliste mustritega retuusid ning eksklusiivse disainiga teksad,” ütleb Liina, et retuusid ei kao moest lähiajal veel kuhugi.

“Uued ja huvitavad esemed kevad/suvises kollektsioonis on aga seksikad võrkbody´d, inspiratsiooni võrgu kasutamiseks sain džunglist,” kergitab Liina saladusteloori oma uue kollektsiooni kohalt. “Väga palju inspireeris mind ka Teele Viira ja laul, mida ta “Eesti Laul 2012” konkursil esitas,” ütleb Liina, et talle meeldib väga Teele Viira attitude ja olek.
“Retuusid maksavad 50-60 eurot, teksad 120-150 eurot ning võrkbody´d 35-70 eurot,” lisab Liina.

Karin Karu