Liis Lemsalu: Eurovisiooni konkursi võiks vahelduseks võita vanakoolilaadne laul

Saate "Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu, kes lisaks laulmisele tegeleb ka modellindusega, osaleb "Eesti laul 2013" konkursil lauluga "Uhhuu". Küsisime Liisi käest, miks just tema laul peaks Eurovisioonile Eestit esindama pääsema ja mida võit tema enda jaoks tähendaks.

Saate “Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu, kes lisaks laulmisele tegeleb ka modellindusega, osaleb “Eesti laul 2013” konkursil lauluga “Uhhuu”. Küsisime Liisi käest, miks just tema laul peaks Eurovisioonile Eestit esindama pääsema ja mida võit tema enda jaoks tähendaks.

Aastaid on Eurovisioonil võitjateks tulnud väga erinevate stiilidega lood ning Liis loodab, et sel aastal soovivad inimesed just tema laulu kuulata. “Ehk tõesti tahavad inimesed nüüd midagi vanakoolilaadset konkursil kuulda.”

Kui kaugele loodab Liis aga oma lauluga jõuda? “Kõigepealt loodan, et minu poolehoidjad aitavad mul “Eesti laul 2013″ konkursil edasi finaali pääseda, pärast seda algavad alles õiged sihtide panekud,” kommenteerib Liis ja räägib lähemalt ka sellest, mida Eurovisioonile pääsemine tema jaoks tähendaks: “See oleks ülim austus nii žürii kui ka Eesti rahva poolt, kes annaksid mulle sellise uskumatu võimaluse! Peale Eesti esindamise tähendaks see veel seda, et ma saaksin ka oma norra keelt praktiseerida Malmös, kuna Skandinaavia keeled on uskumatult sarnased, siis ei oleks mul mingit probleemi rääkida rootslastega,” loodab Liis võimaluse korral ka oma keeleoskusi üle pika aja taas praktiseerida.

Karin Karu