Liis Lemsalu: “Lapsepõlvel on oluline osa inimese arengul!”

"Eesti otsib superstaari" neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu leiab, et lapsepõlv on väga oluline osa inimese arengus. Buduaar vestles Liisiga pikemalt lapsepõlvest ja selle tähendusest.

“Eesti otsib superstaari” neljanda hooaja võitja Liis Lemsalu leiab, et lapsepõlv on väga oluline osa inimese arengus. Buduaar vestles Liisiga pikemalt lapsepõlvest ja selle tähendusest.

“Mäletan oma lapsepõlvest erinevaid reisimisi ning ka seda, et ma nautisin kõiki koosolemisi oma perekonnaga,” räägib Liis Buduaarile ning lisab, et kõige rohkem mäletab ta oma lapsepõlvest Pärnus vanaema ja vanaisa juures olemisi. “Tihtipeale, kui lasteaial oli puhkus või kui ema ja isa pidid tööd tegema, olin mina leidnud terveks suveks oma tee vanavanemate juurde.”

Lapsepõlv, mis suudab anda väiksele isiksusele nii palju tulevikuks, on üks väga suur komponent inimese arengul, leiab Liis. “Kui laps on ümbritsetud heast aurast ning headest inimestest, peaks see suutma teda suunata õigele teele. Usun, et lapsepõlv suurel määral kujundab inimest tulevikus!” sõnab Liis ja arvab, et tema enda lapsepõlv lõppes pigem sujuva kulgemisega, kui äkiliselt ja järsku. Kuigi iga inimese jaoks on ideaal midagi erinevat, on Liisi jaoks idülliline lapsepõlv – hulk häid inimesi tema ümber.

“Inimesi, kes on teadlikud iseenda võimetest ja kes on leidnud maailmas endale koha.”

 

Getter Lukjanov