Liis Lemsalu sai trennipisiku isa käest

Sport ja liikuv eluviis on tugeva tervise ning hea füüsilise vormi alustaladeks. On neid, kelle jaoks sport on elustiil ja ka neid, kes end lausa poolvägisi liigutama sundima peavad. Kuidas on lood lauljatar Liis Lemsaluga? Buduaar uuris, miks Liis trenni teeb!

Sport ja liikuv eluviis on tugeva tervise ning hea füüsilise vormi alustaladeks. On neid, kelle jaoks sport on elustiil, ja ka neid, kes end lausa poolvägisi liigutama sundima peavad. Kuidas on lood lauljatar Liis Lemsaluga? Buduaar uuris, miks Liis trenni teeb!

Liis on pärit sportlikust perekonnast. “Minu isa on ilmselt see, kes mind spordipisikuga juba väikesest saadik nakatas. Ma ei pea end trenni tegema sundima, kuid kiire elutempo tõttu ma vahel lihtsalt unustan trenni minna. Siis isa ikka uurib, et Liis, millal sa viimati trenni tegid,” naerab Liis.

Mis trenni Liis teeb? “Armastan väga jooksmas käia. Mitte spordisaalis vaid ikka värske õhu käes. See annab nii mõnusa enesetunde ja saan jooksmise ajal oma mõtteid mõelda ja pead tuulutada. Ma ei tee trenni sellepärast, et ma pean, vaid ikka sellepärast, et mulle meeldib ennast liigutada. Teine asi, mis mulle väga meelt mööda on, on jooga! See aitab samuti mõtteid korrastada ja pingetest vabaneda. Aga jah, isa on tõepoolest see, kes vaatab, et ma trenni ka ikka jõuaksin,” tunnistab Liis.

Karin Karu