Lily Allen ei saa nõustajateta eluga hakkama

Lily Allen ei saa nõustajateta eluga hakkama

Lily Alleni elus on mõnevõrra rasked ajad – naine vajab teraapiat veenmaks ennast, et ta pole halb inimene.

Lily Alleni elus on mõnevõrra rasked ajad – naine vajab teraapiat veenmaks ennast, et ta pole halb inimene.

Kaheaastase Etheli ja aastase Marnie ema, lauljatar Lily Allen tunnistab, et vajab oma terapeuti, et igapäevaste suhetega toime tulla, vahendab FemaleFirst. 

“Eelmisel nädalal oli mu esimene sessioon pärast aastapikkust pausi. See aitas mul oma suhted jälle joonele saada. Ja uskuge, mul on palju keerulisi suhteid, palju kaassõltuvusi. Ja alati juhtuvad asjad just siis, kui mul on eriti kiire eluperiood. Tunnen, et kõik kaob käest. Vahel on mul lihtsalt vaja kedagi, kes ütleks, et ma pole halb inimene,” rääkis 29aastane Allen. 

Naine tunnistab, et pärast nelja-aastast pausi on muusikukarjääriga taasalustamine osutunud oodatust raskemaks. Ja  kuigi tal endal on raskusi, üritab ta kõigi oma lähedaste eest emalikult hoolitseda ning see põletab ta läbi. 

Pidutsemises Allen enda sõnul enam probleemidele lahendust ei näe. “Ma ei taha olla suitsune-kokaiinine ema. Staaride peod pole üldse nii glamuursed kui arvata võiks. See kõik on lahe kella kaheni öösel, aga ma pole kunagi järgmisel hommikul ärgates mõelnud, et issand, küll mul oli kell viis hommikul suurepärane vestlus või et kui tore, et ma kaitsmata vahekorras olin!” meenutab Allen. 

Lauljatar, kes jaanuaris kaotas maksavähi tõttu oma ristiisa, loobus pärast rasket kaotust ka suitsetamisest ja loodab, et ei alusta selle halva harjumusega enam kunagi.

 

Buduaar.ee