Lindsay isa kinnitas tütre lesbisuhet

5 kommentaari

21-aastase Lindsay Lohani isa Michael kinnitas lõpuks, et tütrel on suhe DJ Samantha Ronsoniga, vahendab väljaanne The Sun. Jutud Lindsay võimalikust lesbisuhtest on käinud juba ammu. Viimased ja värsked fotod paarikesest kõnelevad samuti sama keelt — naised on armunud.

21-aastase Lindsay Lohani isa Michael kinnitas lõpuks, et tütrel on suhe DJ Samantha Ronsoniga, vahendab väljaanne The Sun.

Jutud Lindsay võimalikust lesbisuhtest on käinud juba ammu. Viimased ja värsked fotod paarikesest kõnelevad samuti sama keelt — naised on armunud.

“Lindsay on minu tütar ja ma pean aktsepteerima tema otsuseid ja samme. Ta on täiskasvanud naine ja teeb ise valikuid,” ütles Lohani isa.

Lindsay isa sõnul on naiste suhe ilmselge ja kõik, kel vähegi mõistust, on seda juba ammu ka märganud.

Samas liiguvad ka vastakad arvamused ja jutud Lohani isa kinnituse kohta. Mõnede väljaannete sõnul kinnitab Michael, et tema sõnad on kontekstist välja lõigatud ja valesti esitatud. Mõlemad – Lohan ja Ronson ise nimetavad oma suhet vaid sõprussuhteks. Võta siis kinni.

Ronsoni näol on tegemist ühe New Yorgi ööklubi The Plumm osanikuga, kes just tänu osalusele klubis, tunneb väga paljusid kuulsusi, nende hulgas näiteks Nicole Richiet, Joel ja Benji Maddenit, DJ AM'i jpt. Klubi populaarsuse tõttu on Ronsoni nimi ka pidevalt meelelahutusajakirjandusest läbi jooksnud – seda just tänu sõprussuhetele kuulsustega.


/Toimetas: Maarit Männama/