Lindsay Lohan: Mind hinnatakse mu riietuse põhjal

Lindsay Lohan usub, et inimesed hindavad tema vaimset seisundit tema riietuse põhjal, vahendab Femalefirst. Filmi “The Mean Girls” staar Lilo, kes kuulujuttude kohaselt on hetkel lesbisuhtes DJ Samantha Ronsoniga, on tüdinenud sellest, et inimesed hindavad teda välimuse põhjal.

Lindsay Lohan usub, et inimesed hindavad tema vaimset seisundit tema riietuse põhjal, vahendab Femalefirst.

Filmi “The Mean Girls” staar Lilo, kes kuulujuttude kohaselt on hetkel lesbisuhtes DJ Samantha Ronsoniga, on tüdinenud sellest, et inimesed hindavad teda välimuse põhjal.

Ta ütles: “Riided, mida kannad, võivad rääkida tuhandet lugu. Kuid need lood ei vasta alati tõele. Kui olen koduriietes ja näen lohakas välja, siis inimesed järeldavad sellest alati, et midagi on halvasti. Kui aga panen kontsad alla ja löön end korralikult üles – olen taas pardal ja valmis kõigeks. See on ju naeruväärne.”

21-aastane näitlejanna väidab, et üritab negatiivseid kommentaare oma välimuse ja riietuse kohta lihtsalt ignoreerida ja kanda alati seda, mis talle endale meeldib.

Ta ütleb: “Mõnikord inimesed küll kurdavad, et kannan liiga tihti sääriseid, kuid mul on täiesti ükskõik. Olen alati olnud oma stiilitunnetuses väga kindel ning see on minu jaoks alati väga olulist tähtsust omanud.”

 

/Toimetas: Maarit Männama/