Lindsay Lohan tunnistas pisarsilmi: jah, ma olen sõltlane

Lindsay Lohan tunnistas pisarsilmi: jah, ma olen sõltlane

Lindsay Lohan  tunnitas oma sõltuvust, vahendab The Daily Mail.

Lindsay Lohan  tunnitas oma sõltuvust, vahendab The Daily Mail.

Paar päeva tagasi, just võõrutuskliinikust välja saanud, oli Lindsay külaline Oprah Winfrey jutusaates, kus noor naine tunnitas pisarsilmi, et on sõltlane.

27- aastane naine rääkis avameelselt, et oli sõltuvuses ravimist nimega  Adderall ning on tarvitanud kokaiini rohkem, kui ta sellest rääkinud on. Avalikuks tulid ka näitlejanna rasked teismeliseaastad.

Kui oli möödunud pea veerand show‘st küsis Oprah otse: “Lindsay, kas sa oled sõltlane?” Ning naine vastas pikemalt mõtlemata: “Jah!”

Vaata emotsionaalset videot SIIT.

Samas teadis näitlejanna, et oma muredes saab ta süüdistada vaid iseennast ning oli näha, et naine igatseb siiralt oma vana elu tagasi. Viimasest kõneleb ka alljärgev seik. Nimelt oli Lindsay Lohan võõrutuskliinikus oma filmirolle vaadanud ning sundinud ka teisi seda tegema.

Lindsey laadis alla või ostis iTunes´ist filme, kus ta ise peaosas on ning sundis ka teisi patsiente neid vaatama. “Ta põhimõtteliselt sundis mind vaatama mõttetut filmi nimega “I Know Who Killed Me”, kus tal oli täita strippari roll,” räägib staariga koos kliinikus ravil olnud patsient.

Näitlejanna käitumisest oli aru saada, et tal polnud aimugi, et teised patsiendid tundisid end ebamugavalt ega soovinud tema rolle vaadata. “Ta on  tähelepanukerjaja, kes ei saanud sellest arugi, et meil oli ebamugav tema ülesastumisi vaadata,” räägib allikas.

Olid asjad, kuidas olid, aga ilmselt soovis Lindsay lihtsalt meenutada vanu häid aegu. “Ta tahtis uuesti kogeda aega, mil ta oli veel nõutud näitleja.” 

 

 

Buduaar.ee