Link fotodele! Karmen Pedaru tagasihoidlikud pulmad

Link fotodele! Karmen Pedaru tagasihoidlikud pulmad

Eestist võrsunud supermodell Karmen Pedaru ja agentuuri REM juht Riccardo Ruini abiellusid 14. detsembril Roomas. Kohe kui pulmapildid meediasse jõudsid, tekkis suur arutelu Karmeni jaki valiku kohta. Buduaari sõbranna, stiilne meelelahutusportaali ajakirjanik Stella K. Wadowsky, kes peab oma ilublogi Stellarium, uuris Karmeni käest, miks ta sellise valiku kasuks otsustas.  

 

Eestist võrsunud supermodell Karmen Pedaru ja agentuuri REM juht Riccardo Ruini abiellusid 14. detsembril Roomas. Kohe kui pulmapildid meediasse jõudsid, tekkis suur arutelu Karmeni jaki valiku kohta. Buduaari sõbranna, stiilne meelelahutusportaali ajakirjanik Stella K. Wadowsky, kes peab oma ilublogi Stellarium, uuris Karmeni käest, miks ta sellise valiku kasuks otsustas.  

Inimesed on harjunud nägema pruuti ikka loori ja pikka kleidiga, kuid Karmen otsustas teisiti. Ta ütles, et kandis oma pulmas Yves Saint Laurenti jakki, sest tegemist oli väikese registreerimisega. Tal oli kapis varuks ka Michael Korsi poolt saadetud kleit, kuid see oli Karmeni sõnul liiga õhuline. Niisiis kandis ta YSL minimalistlikku jakki.

Karmen Pedaru ja REM agentuuri omanik ning kunstiline juht Riccardo Ruini kohtusid paar aastat tagasi Gucci kampaania pildistamisel. Nende armastust kroonis 14. detsembril abielu Roomas. Palju õnne!

Vaata pilte Karmeni pulmadest Stellariumist siit

Stellariumil saab facebookis silma peal hoida siin.