Linnapea Savisaare sünnipäevakaardid

25 kommentaari
Linnapea Savisaare sünnipäevakaardid

Edgar Savisaar on taas hoos linnarahvale personaalse tähelepanu osutamisega. Austatud linnapea on kohustuseks võtnud enda postkaardiga üllatada neid, kes vähemalt kuuekümneseks ja vanemaks saavad. Nii mõnigi võib oma postkastist kvaliteetse sünnipäevakaardi leida Edgar Savisaare pildi ja õnnitlustega.

Tallinna linnapea Edgar Savisaar on taas hoos linnarahvale personaalse tähelepanu osutamisega. Austatud linnapea on kohustuseks võtnud enda postkaardiga üllatada neid, kes vähemalt kuuekümneseks ja vanemaks saavad. Nii mõnigi võib oma postkastist kvaliteetse sünnipäevakaardi leida Edgar Savisaare pildi ja õnnitlustega.

Nimelt oli üks tallinlanna niivõrd üllatanud, et otsustas seda ka Buduaari toimetusele teatada. Tema saadud kaardil oli kirjas: “Hea tallinlane! Tänan Teid, et olete meie vaimu ja hinge ärkvel hoidnud. Soovin Teile sünnipäevaks head tervist ja rõõmsaid kohtumisi veel pikkadeks aastateks!”
Õnnelik naisterahvas teadis veel lisada, et tema viiekümne viie aastane sõbranna polevat õnnitluskaarti postkastist leidnud. “Ju siis ei saanud piisavalt vanaks veel, et linnapealt õnnitlust saada!” naljatleb värske kaardiomanik.
On see varajane viis valimisteks valmistuda või mitte, seda näitab sügis. 31. mail tähistab linnapea ise oma kuuekümnendat sünnipäeva, ehk peitub õnnesoovide saatmise seos ta enda vanusega? Igal juhul soovime härra linnapealegi tervist ja pikka iga!

 

Kristiina Võsu