Lisatud video! Birgit Õigemeel: uus singel valmis koos parimate muusikutest sõpradega

Saate "Eesti otsib Superstaari" kõige esimese hooaja võitja, kaunis noor lauljatar Birgit Õigemeel on juba peaaegu kogu aasta teinud koostööd ansambliga Swingers, kuhu kuuluvad lisaks Birgitile ka mitmed teised tuntud Eesti muusikud, kelle hulgas on ka Pearu Paulus, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Mihkel Mattisen. Buduaarile andis Birgit eksklusiivintervjuu bändi äsja valminud singlist ning rääkis oma vaba aja suveplaanidest.

Saate “Eesti otsib Superstaari” kõige esimese hooaja võitja, kaunis noor lauljatar Birgit Õigemeel on juba peaaegu kogu aasta teinud koostööd ansambliga Swingers, kuhu kuuluvad lisaks Birgitile ka mitmed teised tuntud Eesti muusikud, kelle hulgas on ka Pearu Paulus, Tanja Mihhailova, Mikk Saar, Mihkel Mattisen. Buduaarile andis Birgit eksklusiivintervjuu bändi äsja valminud singlist ning rääkis oma vaba aja suveplaanidest.

Birgit rääkis Buduaarile, et ansambliga Swingers on ta koostööd teinud juba umbes aasta, kogu idee tekkiski heade muusikutest sõprdade koosviibimisel. “Jah, tõesti, ansambel Swingersiga olen koostööd teinud ning esinenud juba umbes aastakese, ansambli liikmed on minu väga head sõbrad ja idee teha Eesti parimatest suvelugudest meie oma nägemus tuligi ühel ühisel koosviibimisel. Ansamblis osalevad teised lauljad on samuti kõik Swingersiga koostööd teinud ja teeme seda siiani, sellepärast saigi kokku selline tore kamp. Swingers ongi tegelikult ansambli nimi, kuhu kuuluvad meie neli piilimeest ning sellel bändil on ka neli erinevat solisti – mina, Pearu Paulus, Tanja Mihhailova ning Mikk Saar.”

Küsimuse peale, palju Birgit sel suvel üldse puhata plaanib, vastab kaunitar järgnevalt: ”Viimased päevad ongi läinud uue loo salvestamiseks ja mul on tõesti hea meel, et täpselt ilusate ilmade saabumiseks suveloo ilusti valmis saime. Kuna minu töö on nii mitmekülgne, siis saan puhata ka tööd tehes, näiteks hetkel veedan juba aega Setumaal Värskas, osaledes Vanemuise teatri suvelavastuses “Peko”. Augustis on mul aga plaanis veeta rohkem aega oma pere ja sõpradega, plaan on käia kindlasti ära Saaremaal vanaema juures ja näha ka muid Eestimaa kauneid kohti,” oskab Birgit kiiret elutempot piisavalt hästi organiseerida nii, et aega oleks nii töö kui ka lähedaste jaoks.

“Ka jaanipäeva veetsin heade sõprade seltsis Viljandimaal, nagu traditsiooniks, grillisime liha ja muud head paremat ja muidugi ei puudunud ka armas jaanilõke,” võttis Birgit jaanipäevaks siiski väikese tööpausi, et oma lähedastega koos olla ja suve nautida.

Kuula allpool ka Swingers´i uut laulu ja lisainfot ansambli Swingers kohta vaata siit

Karin Karu