Lisette Kampus dieete ei ole pidanud!

23 kommentaari
Lisette Kampus dieete ei ole pidanud!

Paljud meie seas muudavad enda toidumenüüd vastavalt aastaajale. Teatavasti ei soovi inimesed suure palavusega väga palju rammusat süüa. Kuidas on lood aga geiaktivist Lisette Kampusega?

Paljud meie seas muudavad oma toidumenüüd vastavalt aastaajale. Teatavasti ei soovi inimesed suure palavusega väga palju rammusat süüa. Kuidas on lood aga geiaktivist Lisette Kampusega?

Lisette toidumenüü ei sõltu otseselt aastaaegadest, pigem sellest, mille järgi hetkel isu on. „Minu toidumenüü sõltub peaaegu ainult sellest, mille järgi parasjagu isutab. Oma elus ma dieete ei ole pidanud,“ tunnistab naine.

Lisette tunnistab, et suvel on siiski natukene teine toidumenüü, kuna grillimine on väga populaarne ja sellega kaasneb ka suurem lihasöömine. „Supid ja muu selline jääb siis tagaplaanile,“ lausub ta. Samuti leiab naine, et soojal ajal on tõesti isu väiksem ning värske puuvili on siis väga hea!

Hiljuti tegi Lisette aga suure muudatuse oma toitumisharjumustes – nimelt loobus ta kartulist! „Loobusin kartuli söömisest ja liha kõrvale võtan ainult salatit – tundub, et minu kehale see sobis, olemine kergem ja riided, mis kitsaks jääma hakkasid, kah kenasti garderoobis tagasi,“ räägib ta Buduaarile.

Buduaar.ee

Sarnased artiklid