Lõbus galerii: Eesti kuulsaim kana on poseerinud kümnete staaridega

3 kommentaari
Lõbus galerii: Eesti kuulsaim kana on poseerinud kümnete staaridega

Üks väike armas Eesti kana on rohkem kuulsustega aega veetnud, kui sa seda arvata oskad. KAna elu eesmärk on koos kuulsustega pildile jääda ning seeläbi ka ise kuulsust koguda. Jah, te lugesite õigesti. Just selline vägev väike sell kogub kuulsust nii Facebookis kui meelelahutusüritustel.

Üks väike armas dekoratiivne kana on rohkem kaamerate ees kuulsustega aega veetnud, kui sa seda arvata oskad. KAna elu eesmärk on koos kuulsustega pildile jääda ning seeläbi ka ise kuulsust koguda. Jah, te lugesite õigesti. Just selline vägev väike sell kogub kuulsust nii Facebookis kui meelelahutusüritustel.

Väidetavalt on KAnal seljataga pikk telekarjäär ning ta elas eelnevalt ühes stuudios, mis oli TELE2 perekonna koduks. Mõne aasta eest hakkas tal seal igav ja ta asus teele. Tema eesmärk on kohtuda võimalikult paljude kuulsate inimestega ning nendega ka koos pildile jääda. Siiamaani on KAna kohtunud juba Ott Leplandi, Teele Viira, Mikk Saare, Sofia Rubina, Gerli Padari, Jana Kase, Martin Saare, Tanja Mihhailova ja paljude teistega. Vaata ka lisatud pilte meie galeriist,

Hakka KAna fänniks ja jälgi Eesti kuulsaima kana tegemisi tema Facebook’i lehel.

Aitame KAna kuulsaks! Ehk saab ta kunagi kutse ka Oscarite galale :)

 

Buduaar.ee