Lõbus VIDEO: maskeeritud Miley Cyrus uurib inimestelt, mis temast tegelikult arvatakse

Lõbus VIDEO: maskeeritud Miley Cyrus uurib inimestelt, mis temast tegelikult arvatakse

Sa võid lauljatar Miley Cyrust armastada või vihata, kuid kindel on, et märkamatuks see neiu juba ei jää. 2013. aastal MTV videoauhindade galal “twerkimisega” nii üritusel kohalviibijaid, kui ka televaatajaid kõikjal maailmas šokeerinud Miley soovis aga teada, mida inimesed temast tegelikult arvavad.

Sa võid lauljatar Miley Cyrust armastada või vihata, kuid kindel on, et märkamatuks see neiu juba ei jää. 2013. aastal MTV videoauhindade galal twerkimisega nii üritusel kohalviibijaid kui ka televaatajaid kõikjal maailmas šokeerinud Miley soovis aga teada, mida inimesed temast tegelikult arvavad.

 

 

Et näha inimeste vahetuid reaktsioone oma nimele, võttis Miley “Jimmy Kimmel Live!” saates ette hulljulge eksperimendi – nimelt muudeti maailmakuulus popstaar kehvavõitu maskeeringuga Austraaliast pärit reporter Janetiks. Janetina kolas neiu mööda LA tänavaid ning uuris inimestelt, mida nad arvavad Miley Cyrusest.

Halli konservatiivse kostüümiga tumedapäiseks reporteriks maskeerunud Miley küsis inimestelt, mida nad arvavad sellest, et Miley Cyrus eeloleval nädalavahetusel tänavuste MTV videoauhindade jagamisel õhtujuht on. Samuti veeres jutt muidugi tütarlapse sündsuspiire kompivale käitumisele ning ekstravagantsele riietumisstiilile.

Jututeemade hulgast ei jäänud välja ka popstaari isa Billy Ray, kes on USA kantrilaulja, laulukirjutaja ja näitleja.

Nagu arvatagi võib, muutusid intervjuud kiiresti isiklikuks.

Vaata juuresolevast videost, mis oli hulljulge eksperimendi tulemus ning kuidas “reporter Janet” kriitikaga toime tuli.

Allikas: unilad.co.uk