Loe, kas Ines Karu-Salo on mõelnud poliitikasse minekust

3 kommentaari
Loe, kas Ines Karu-Salo on mõelnud poliitikasse minekust

Minna valima või mitte? Buduaar rääkis ettevõtja, turundaja ja tantsutreener Ines Karu-Saloga ning uuris mil määral tema end Eesti poliitikas toimuvaga kursis hoiab, lisaks tundsime huvi selle vastu, kas Ines plaanib ka hääletama minna ja kellele ta oma hääle annab.
 

Minna valima või mitte? Buduaar rääkis ettevõtja, turundaja ja tantsutreener Ines Karu-Saloga ning uuris mil määral tema end Eesti poliitikas toimuvaga kursis hoiab, lisaks tundsime huvi selle vastu, kas Ines plaanib ka hääletama minna ja kellele ta oma hääle annab.

Ines, kes täna oma elu peamiselt Londoni ja Eesti vahel jagab, on poliitika vastu alati huvi tundnud. “Muidugi tunnen huvi ja hoian end alati kursis, mis meie poliitikamaailmas toimub,” nendib Ines.

Uurime, kas Ines valima plaanib minna ja kellele ta oma hääle annab? “Olen oma hääle andnud, tehes seda internetis. Kelle poolt oma hääle andsin, täna ei avalikusta,” jätab Ines isiku nime enda teada.

Ines, kes juba keskkooli ajal aktiivselt väitlemisega tegeles, tunnistab, et pole võimatu, et ka ta ise ühel hetkel poliitikaga tegelema hakkaks. “Never say never ehk ära kunagi ütle mitte kunagi. Täna aga küll veel mitte,” möönab Ines, et tuleviku sidumine poliitikaga pole välistatud.

 

Karin Karu