Loe, kellega tahaks Maia Vahtramäe õhtusöögile minna?

Loe, kellega tahaks Maia Vahtramäe õhtusöögile minna?

Kui sul oleks võimalus ükspuha milise maailmakuulsa staariga kahekesi õhtusöögile minna ning ta vastaks ausalt kõikidele sinu küsimustele, siis kes oleks see inimene ja mida sa temalt küsida tahaksid? Just sellise küsimuse esitas Buduaar Põhja-Tallinna endisele lauljatarile Maia Vahtramäele, kes osaleb ka peagi eetrisse jõudvas teleshow‘s “Su nägu kõlab tuttavalt.”

Kui sul oleks võimalus ükspuha milise maailmakuulsa staariga kahekesi õhtusöögile minna ning ta vastaks ausalt kõikidele sinu küsimustele, siis kes oleks see inimene ja mida sa temalt küsida tahaksid? Just sellise küsimuse esitas Buduaar Põhja-Tallinna endisele lauljatarile Maia Vahtramäele, kes osaleb ka peagi eetrisse jõudvas teleshow‘s “Su nägu kõlab tuttavalt.”

Enne kui Maia vastama hakkab, uurib ta, et kas see peab ikka kuulus inimene olema. Lepime kokku, et ei pea. Pärast väikest mõttepausi avaldab Maia meile isiku nime, keda kohe kindlasti kõik teavad. “Tegelikult on väga raske niimoodi kohe vastata, sest huvitavaid inimesi on nii palju ja kõik nimed ei meenugi kohe. Kuid ma arvan, et selleks inimeseks on Michael Jackson. Ta on praeguseks meie seast küll lahkunud, kuid tema muusika elab igavesti ja teist niivõrd andekat muusikut ma ei tea,” tõdeb Maia.

Kuid mida Maia Michael Jacksoni käest küsida tahaks? “Mind huvitaks väga see, et miks ta lasi meedial endast kõike kirjutada. Miks ta kunagi vastu ei hakanud? Ta ju lasi ennast süüdistada kõikvõimalikes asjades ja ise kunagi ei kommenteerinud midagi ega kaitsnud ennast. Lihtsalt lasi meedial ennast peksta. Minu jaoks on see mõnes mõtte arusaamatu,” tunnistab Maia, et ta oleks heameelega Michaeli käest kuulanud vastust küsimusele, miks ta kunagi enda kaitseks vastu ei hakanud.

Karin Karu