Loe, miks käib Farmi Gabriel ainult tööliste sööklas söömas

Farmi-Gabriel ehk Gabriel Kubjas (41) sai tuntuks kunagisest teleseriaalist "Farm" ning pärast seda kogus kuulsust stripparina. 2010. aasta lõpus peetud striptiisivõistlusel krooniti mees ka stripikuningaks. Buduaar rääkis Gabrieliga sel korral aga hoopis eestlaste suhtumisest ning ühiskonna väärtustest, nimelt leiab Gabriel, et keskmise eestlase väärtushinnangud on paigast ära.

Farmi-Gabriel ehk Gabriel Kubjas (41) sai tuntuks kunagisest teleseriaalist “Farm” ning pärast seda kogus kuulsust stripparina. 2010. aasta lõpus peetud striptiisivõistlusel krooniti mees ka stripikuningaks. Buduaar rääkis Gabrieliga sel korral aga hoopis eestlaste suhtumisest ning ühiskonna väärtustest, nimelt leiab Gabriel, et keskmise eestlase väärtushinnangud on paigast ära.

Gabriel nendib, et paljud eestlased vaevlevad alaväärsuskompleksi käes. “Kui sul pole kõige vingemat autot, siis ei julgeta toastki välja minna. Minu arvates on selline suhtumine naeruväärne! Olen lihtne ja aus inimene ning ei mõista neid, kes end teistest paremaks peavad ainult sellepärast, et neil on rohkem raha ja firmariided seljas,” muigab Gabriel, kes hindab inimestes sisu, mitte asju.

Ka restoranikultuur on Gabrieli sõnul mõttetu. “Mina olen nõukogude aastatel elanud suurema osa ajast vene kasarmutes ning söönud koos sõduritega pikki aastaid ja käin kuni tänapäevani tööliste sööklas. Ma naudin sellist sööklat lapsepõlvest saadik, minu lapsepõlv möödus Matrossovi tänava Tangi polkus, kus minu isa aega teenis. Ütlen ausalt välja, et minu koht on lihtsate inimeste seas ja ma olen lihtsate talupidajate vanemate laps ning uhke selle üle,” tunnistab Gabriel, et tal ei ole Eesti nii-öelda koorekihti kuuluvate inimestega mitte midagi ühist.

Gabriel lisab veel: “Eesti elus on asjad paigast ära, kõik on üks suur farss, näitemäng.”

Karin Karu