Loe, mis on superstaarisaate Fredi Pärsi kauni naeratuse saladuseks

Kes meist ei sooviks säravvalget naeratust, ning mis veel - hambaid, kuhu lihtsalt ei teki auke. Superstaarisaate finalist Fredi Pärs on üks neist õnnelikest, kes tõepoolest omab kadestama panevalt säravat naeratust ning ka hambaarsti juurde tal väga tihti just asja pole. Buduaar uuris Fredi käest, kuidas ja mis toodetega ta oma hambaid peseb, kui sageli ta hambaarsti juures käib ja millal tal viimati üldse hambaauke oli.

Kes meist ei sooviks säravvalget naeratust, ning mis veel – hambaid, kuhu lihtsalt ei teki auke. Superstaarisaate finalist Fredi Pärs on üks neist õnnelikest, kes tõepoolest omab kadestama panevalt säravat naeratust ning ka hambaarsti juurde tal väga tihti just asja pole. Buduaar uuris Fredi käest, kuidas ja mis toodetega ta oma hambaid peseb, kui sageli ta hambaarsti juures käib ja millal tal viimati üldse hambaauke oli.

Uurime, millist hambaharja Fredi kasutab ja kas tal on ka mõni kindel lemmik. “Hetkel kasutan Colgate’i hambaharja. Lemmikut mul pole. Tavaliselt valingi hambaharja, millel on keskmise tugevusega harjased ja mis on kõige odavam,” naerab Fredi. 

Mis aga hammaste pesemisse puutub, siis Fredile piisab kahest korrast päevas ja särav naeratus ongi garanteeritud. “Enamasti pesen hambaid ikka kaks korda päevas – hommikul ja õhtul. Kui mõnikord kiirem hommik ja aega pole, siis ka ühe korra päevas.”

Selgub, et ka hambapasta, mida Fredi kasutab, on täiesti tavaline. “Vaatasin järgi, et praegu ilutseb mul kraanikausi serval Blend-a-Med’i 3D White hambapasta. Hetkel olen vist juba peaaegu aasta seda sama hambapastat kasutanud. Hind on mõistlik ja hambad teeb ka korralikult puhtaks,” nendib Fredi, et suuri summasid ta hambapasta peale kindlasti kulutada ei tahaks.

Hambaarsti juurde Fredi väga hea meelega ei lähe ja õnneks polegi tal seda vajadust. “Viimati käisingi enne, kui 19 sain ehk siis põhimõtteliselt kaks aastat tagasi. Aga igatahes tol korral oli ikka 2-3 auku tekkinud. Aga üldjuhul ma ei liialda, kui ütlen, et satun hambaarsti juurde väga harva. Kuna enne 19-aastaseks saamist on hambaravi veel tasuta, siis paar kuud enne sünnipäeva kasutasingi võimalust ära. Enne seda aga käisin ma viimati hambaarsti juures ehk 13-aastaselt. Mulle lihtsalt üldse ei meeldi see, kui keegi mu hambaid ja igemeid torgib, nii et hambaarsti kabinet üks mu lemmikkohti pole,” tõdeb Fredi, et tal on oma hammastega lihtsalt vedanud. 

Millal sina viimati hambaarsti juures käisid?